Rock the Square – Pierwszy taki festiwal w Lublinie!
dodano: 24.01.2025Już 21 czerwca Plac Teatralny w Lublinie stanie się areną wielkiego wydarzenia muzycznego. Festiwal Rock the Square organizowany przez Centrum Spotkania Kultur w Lublinie będzie prawdziwą muzyczną ucztą dla fanów rocka i metalu.
Rockowe brzmienia w sercu Lublina. W programie festiwalu:
• 6 zespołów reprezentujących różne odłamy rocka i metalu,
• ponad 8 godzin muzyki na żywo,
• występy w klimatach hard rocka, heavy metalu, gothic metalu i metalu progresywnego.
To wydarzenie stworzone z myślą o tych, którzy cenią sobie potężne brzmienia, niepowtarzalną atmosferę i emocje, które zostaną z nimi na długo.
Ruszyła sprzedaż biletów "Blind Bird" w cenie: 199 zł. To wyjątkowa okazja, by zarezerwować miejsce na tym niezapomnianym wydarzeniu muzycznym w promocyjnej cenie. Liczba biletów w tej puli jest ograniczona.
Daj się zaskoczyć! Pierwszego headlinera poznamy już wkrótce! zapowiadają kolejne niespodzianki, które z pewnością zachwycą uczestników festiwalu.
Informacje organizacyjne:
• Data: 21 czerwca 2025
• Miejsce: Plac Teatralny, Lublin
Dla fanów mocnych brzmień i niezapomnianych doznań muzycznych to wydarzenie, którego nie można przegapić.
www: rockthesquare.csklublin.pl
fb: @rockthesquarecsk
ig: @ rockthesquare
Rock the Square – Daj się zaskoczyć!
Aktualności
więcej-
Nietrzeźwy kierowca ciężarówki zatrzymany dzięki zgłoszeniu na numer alarmowy 112
- Potrzebna krew 0 RhD- i A RhD-
- 10 listopada ZUS tylko online
- „Warsztaty skutecznego uczenia się i radzenia sobie ze stresem”
- Tymczasowy areszt dla 29 latka za wystawianie fałszywych zaświadczeń
- Obywatel Ukrainy za organizowanie nielegalnej migracji został wydalony z Polski
- Tomaszów Lubelski - uroczystości z okazji 107 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości
- Lubelscy Terytorialsi zapraszają na szkolenia „wGotowości”
Komentowane Aktualności
- I Sesja Młodzieżowej Rady Miasta Zamość kadencji 2025-2027 (2)
- 19-latek sprawcą wypadku drogowego (2)
- Nadlatuje nowy superbohater! (1)
- Zbiórka na działalność statutową Caritas (1)
- XX Sesja Rady Miasta Zamość (3)
- Stracili prawo jazdy za nadmierną prędkość w terenie zabudowanym (1)
- Nowa wersja aplikacji mobilnej e-Paragony – przełom w zarządzaniu i kontroli nad codziennymi wydatkami (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXI Sesja Rada Miasta Zamość (243)
- Koncert Pamięci Dariusza Dziuby (5)
- Przerwana inwestycja (30)
- Rewitalizacja Pałacu Zamoyskich oraz poszerzenie Klubu Radnych Prawa i Sprawiedliwości w Radzie Miasta Zamość (70)
- 19-latek doprowadził do kolizji (3)
- Nowy przewodniczący osiedla Zamoyskiego (38)
- Briefing prasowy minister Katarzyny Pełczyńskiej-Nałęcz (20)
- Dziękuję i życzę (1654)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (882)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (801)
Inne informacje
Pluton remontowy – techniczne serce 2 Lubelskiej Brygady OT
dodano: 21.10.2025Nie zawsze widać ich w akcji, ale to dzięki nim wszystko działa. Żołnierze kompanii logistycznej 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej odpowiadają za transport, zaopatrzenie, wyżywienie i sprawność techniczną sprzętu. Wśród nich szczególną rolę pełni pluton remontowy – żołnierze, którzy łączą wojskową służbę z techniczną pasją.
Zobacz materiałKryminalni z Krasnegostawu rozbili grupę przestępczą działającą metodą „na policjanta”
dodano: 23.10.2025Policjanci z Zespołu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie, prowadząc śledztwo pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu rozbili zorganizowaną grupę przestępczą. Członkowie grupy dokonywali oszustw metodą „na policjanta”. Dzięki skrupulatnej pracy śledczych ustalono i zatrzymano pięciu mężczyzn w wieku od 38 do 52-lat. Łączna kwota strat poniesionych przez pokrzywdzonych wynosi blisko 200 000 złotych. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 8 lat pozbawienia wolności.
Zobacz materiałLekcja patriotyzmu. Lubelscy Terytorialsi z wizytą w Ossowie
dodano: 24.10.202522 października br. żołnierze i pracownicy 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej odbyli podróż historyczną do Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie. Pod okiem przewodnika zwiedzili nowoczesną, interaktywną ekspozycję, ukazującą przebieg jednej z najważniejszych bitew decydujących o losach świata.
Zobacz materiałListopadowy Rajd Pieszy
dodano: 03.11.2025Uczniowski Klub Sportowy Azymut Siedliska zaprasza do udziału w rajdzie pieszym, którego celem jest poznanie przez uczestników walorów kulturowych i krajoznawczych Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego oraz historii dowódcy partyzanckiego Tadeusza Kuncewicza „Podkowy”, a także szkolenie do samodzielnych marszów na orientację z mapą i kompasem.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)