zamosc.tv

Ukradł portfel, kupił alkohol i spłacił długi…

dodano: 13.06.2024

Policjanci zatrzymali 41-latka, który w Krynicach ukradł z samochodu portfel. Mężczyzna, siedząc na jednej z ławek obserwował przykościelny parking, na którym zauważył, że kierująca nie zamknęła swojego samochodu. Sprawca skorzystał z okazji i zabrał znajdujący się w środku portfel z dokumentami oraz ponad tysiącem złotych. Teraz odpowie przed sądem, w tym przypadku grozi mu kara do 5 lat więzienia.

We wtorek dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Krynice doszło do kradzieży portfela z samochodu. Z relacji pokrzywdzonej 54-latki wynikało, że portfel zostawiła na siedzeniu pojazdu, po czym oddaliła się, zostawiając samochód otwarty. W działania niezwłocznie zaangażowali się operacyjni z tomaszowskiej komendy. Funkcjonariusze już po kilku godzinach namierzyli sprawcę, a przy tym odnaleźli portfel wraz dokumentami. Jak ustalili złodziej najpierw obserwował parking, a kiedy nadarzyła mu się okazja, postanowił sprawdzić, co znajduję się w środku otwartego pojazdu. Widząc portfel bez zawahania go zabrał. Za swoją zdobycz kupił alkohol i spłacił część długów.

41-letni mieszkaniec pow. zamojskiego wczoraj usłyszał zarzuty kradzieży i teraz za swoje zachowanie odpowie przed Sądem. Grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

aspirant Monika Ryczek

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz