63-latka nie zauważyła znaku STOP i doprowadziła do wypadku
dodano: 16.04.2024Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną dzisiejszego wypadku do którego doszło w Wieprzowie Ordynackim. 63-letnia kierująca Nissanem wymusiła pierwszeństwo i uderzyła w prawidłowo jadącego drogą z pierwszeństwem 57-letniego kierującego Audi. Na skutek zderzenia się pojazdów do szpitala trafiły trzy osoby. Za rażące naruszenie przepisów, mundurowi zatrzymali 63-latce prawo jazdy. Apelujemy o ostrożność na drodze.
Dziś przed godziną 11:00 w Wieprzowie Ordynackim na drodze wojewódzkiej nr 850 doszło do poważnie wyglądającego wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych.
Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że 63-letnia mieszkanka Zamościa kierująca Nissanem jadąc od Tarnawatki Tartak, na skrzyżowaniu nie zastosowała się do znaku STOP i wymusiła pierwszeństwo na jadącym drogą z pierwszeństwem Audi. Pojazdem tym kierował 57-letni mieszkaniec gm. Rachanie. Na skutek zderzenia się pojazdów, kierujący z obu pojazdów oraz pasażerka z Audi potrzebowali pomocy medycznej i trafili do szpitala.
Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierujących, byli trzeźwi. Mundurowi za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, zatrzymali 63-letniej kierującej prawo jazdy. Dowody rejestracyjne z oby pojazdów również zostały zatrzymane z uwagi na ich uszkodzenia.
Przyczyny i okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policjantów.
młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska
Aktualności
więcej-
Zmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
- Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
- Kolejna duża inwestycja na os. Św. Piątka. Teraz czas na przebudowę ulicy Mokrej
- KAS zlikwidowała grupę przestępczą która przemycała papierosy z Białorusi. 7 osób zatrzymanych
- ZUS stawia na rozwój aplikacji mobilnych
- Fontanna na Rynku Wodnym nie działa. Ktoś czymś zapchał dysze
- Kucyki na gigancie
- 2050 fałszywych dokumentów
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (193)
- Ostatnie pożegnanie śp. Adama Kutyły (4)
- Zderzenie Audi i Mini na rondzie o winie zdecyduje sąd (4)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (431)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Tragiczna doba na drodze i torach. Dwa śmiertelne wypadki
dodano: 14.05.2026Minionej doby na drodze i torach naszego regionu doszło do dwóch tragicznych wypadków śmiertelnych. W nocnym zdarzeniu na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Jankowice zginął młody kierowca BMW, natomiast nad ranem śmierć na miejscu poniósł kierujący volkswagenem, który wjechał pod nadjeżdżający pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności obu tragedii.
Zobacz materiałSpotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
dodano: 20.05.2026Szanowni Państwo, w imieniu Koalicji Obywatelskiej zapraszamy na otwarte spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości, Prokuratorem Generalnym Waldemarem Żurkiem.
Zobacz materiałII Dobroczynna Noc Muzeów
dodano: 14.05.2026Centrum "Synagoga" Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, Hotel 77 oraz Stowarzyszenie "Kudłaty Przyjaciel" zapraszają serdecznie do udziału w II Dobroczynnej Nocy Muzeów!
Zobacz materiałPijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz
dodano: 07.05.2026Policjant hrubieszowskiej drogówki pełniący służbę z pogranicznikiem zatrzymali 39-letniego kierowcę motoroweru. Mężczyzna wyjechał spod sklepu bezpośrednio przed nadjeżdżający radiowóz. Jak się okazało był nietrzeźwy i miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed sądem.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)