zamosc.tv

Wypadek na DK 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej

dodano: 28.03.2024

Do wypadku doszło na DK 17 podczas skręcania 45-letniego kierującego Volkswagenem w drogę leśną. Jadąca za nim 18-letnia kierująca Toyotą przekonana o zamiarze jego skrętu w lewo, podjęła manewr wyprzedzania go z prawej strony, w którą ostatecznie skręcił Volkswagen. Kierujący tymi pojazdami trafili do szpitala, byli trzeźwi. Wyjaśniamy szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia.

Wczoraj w godzinach porannych dyżurny tomaszowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na DK 17 w Dąbrowie Tomaszowskiej doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów.
Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że do zderzenia się pojazdów doszło podczas manewru skręcania jednego z nich w drogę leśną. 45-letni mieszkaniec pow. zamojskiego kierujący Volkswagenem, jak twierdził chcąc skręcić w prawo, ustawił się przy osi jezdni. Jadąca za nim 18-letnia tomaszowianka kierująca Toyotą, przekonana o zamiarze skrętu Volkswagena w lewo, podęła manewr wyprzedzania go z prawej strony. Wówczas doszło do bocznego zdarzenia Toyoty z Volkswagenem, który ostatecznie skręcił w prawo.
18-latka i 45-latek trafili do szpitala. Podróżowali bez pasażerów i byli trzeźwi. Nad wyjaśnianiem szczegółowych przyczyn i okoliczności wypadku pracują policjanci.
Apelujemy do kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą.

młodszy aspirant Małgorzata Pawłowska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz