zamosc.tv

Zatrzymano poszukiwanego ENA

dodano: 27.02.2024

Mężczyzna był poszukiwany za kradzieże przez włoski wymiar sprawiedliwości. Został zatrzymany i trafił do aresztu.

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia granicznego w Medyce. 53-letni obywatel Rumunii podróżował z Włoch przez Polskę do Ukrainy. Podczas sprawdzeń w międzynarodowych bazach poszukiwawczych ustalono, że władze Włoch wydały za nim Europejski Nakaz Aresztowania. Cudzoziemiec jest podejrzany o liczne kradzieże w sklepach, barach i stacjach benzynowych na terenie tego kraju.  Służby poszukiwały go od 8 lat. Tymczasem został zatrzymany i decyzją sądu tymczasowo aresztowany.
Od początku  2024 roku podkarpaccy strażnicy graniczni zatrzymali już 28 osób poszukiwanych przez krajowe i zagraniczne służby.

 

Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz