Kobiecy wieczór z filmem „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”
dodano: 01.02.2024CKF Stylowy zaprasza Panie na spotkanie w kobiecym gronie oraz komedię „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”.
To kolejny rozdział kultowej serii i ciąg dalszy przygód wyjątkowej, patchworkowej rodziny: Wolańskich oraz Zawadów. Jedna rodzina - tysiąc skandali! Kobiecy wieczór w Stylowym odbędzie się 8 lutego 2024 o godz. 18:00. Przed seansem niespodzianki dla Pań.
Bilety: 22/25 zł
Sponsorzy: Kinads.pl, Salon DepilConcept Zamość
CKF Stylowy
Aktualności
więcej-
51. Zamojskie Lato Teatralne
- Rozbito międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się przemytem papierosów
- Kino przyjazne sensorycznie
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
- W końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
- Znęcał się nad rodziną i groził śmiercią. Recydywista trafił do aresztu
- „Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej
- Przeprowadzono blisko 150 kontroli legalności pobytu obcokrajowców
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (381)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (81)
- Niebezpieczne wyprzedzanie (1)
- Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (47)
- Zderzenie osobówki z karetką w Bodaczowie (3)
- Nietrzeźwy 59-latek doprowadził do zdarzenia (1)
- 1500 zł i 10 punktów karnych (2)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Łóżka piętrowe drewniane - funkcjonalność i styl w jednym
dodano: 03.06.2026Wybór odpowiedniego łóżka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy nawet gościnnego bywa nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, ale nie chcemy rezygnować z estetyki, wygody oraz bezpieczeństwa. Łóżka piętrowe drewniane od lat cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców i właścicieli niewielkich mieszkań. To rozwiązanie, które łączy w sobie ponadczasowy design, trwałość oraz funkcjonalność, sprawiając, że nawet najmniejsze wnętrze zyskuje na przestronności i uroku. Jakie są największe zalety takich łóżek, na co zwracać uwagę przy wyborze i jak urządzić z nimi praktyczny, a zarazem przytulny pokój? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.
Zobacz materiał7. Motocyklowy Rajd Weterana - żołnierze odwiedzili groby poległych uczestników misji
dodano: 22.05.202620 maja br. z koszar na Majdanku w Lublinie wyruszył 7. Rajd Motocyklowy Weterana. Przejazd był wyrazem pamięci o żołnierzach i funkcjonariuszach, którzy oddali życie podczas służby poza granicami kraju. Organizatorem przedsięwzięcia była 2 Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej.
Zobacz materiałŚcigali się ulicą Partyzantów w Zamościu. Dwóch kierowców odpowie za przestępstwo
dodano: 03.06.2026Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki podczas patrolu ulic miasta zatrzymali dwóch kierujących, którzy na ul. Partyzantów urządzili sobie nielegalny wyścig. Mężczyźni, kierując mercedesem i BMW, jechali z dużą prędkością zajmując oba pasy ruchu i wzajemnie się ścigając. Swoim zachowaniem stworzyli zagrożenie w ruchu drogowym i popełnili przestępstwo - uczestniczenia w nielegalnym wyścigu pojazdów mechanicznych.
Zobacz materiałKoncert fortepianowy w Muzeum Zamojskim – muzyka, która łączy
dodano: 27.05.2026Już 30 maja 2026 roku o godz. 17:00 Muzeum Zamojskie w Zamościu stanie się przestrzenią wyjątkowego spotkania muzyki, sztuki i integracji społecznej. W niezwykłej scenerii Sali Sakralnej, inspirowanej wystawą „Salvador Dalí. Boska Komedia”, odbędzie się koncert fortepianowy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)