Zderzenie z udziałem skutera i Mercedesa
dodano: 24.08.202365 – latek chciał skręcić w drogę polną, jednak nie zasygnalizował manewru i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. Zderzył się z dostawczym Mercedesem. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. Ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną jazdę.
Do zdarzenia doszło wczoraj tuż po godzinie 15:00 w Biszczy. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że 65 – latek jadąc skuterem na trasie Biszcza – Potok Górny chciał skręcić lewo w polną drogę. Mężczyzna jednak nie zasygnalizował tego zamiaru jak i nie upewnił się, czy jest wyprzedzany. W wyniku czego zderzył się z dostawczym Mercedesem kierowanym przez 41 – latka z gminy Biłgoraj. Kierujący jednośladem z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Obecnie ustalamy szczegóły wypadku i po raz kolejny apelujemy o bezpieczną i ostrożną jazdę. Pamiętajmy, że kierującego jednośladem nie chroni karoseria samochodu, w przypadku zderzenia z innym podjazdem jest on narażony na poważne, a nawet śmiertelne obrażenia.
aspirant Joanna Klimek
Wasze komentarze (1)


Aktualności
więcej-
Aplikacja mMieszkaniec
- Robiąc zakupy na giełdzie straciły portfele
- Wspólne Dziedzictwo - Wspólne Pasje! Zaproszenie do uczestnictwa!
- Patrol SG przybył jako pierwszy i zareagował w porę
- Lubelscy poszukiwacze zatrzymali -34 latka poszukiwanego za zabójstwo
- 75 latek utonął w stawie
- Kryminalni zatrzymali sprawców napadu na stację benzynową
- Salsa Kubańska
Komentowane Aktualności
- Komunikat po konferencji prasowej Arkadiusza Bratkowskiego (7)
- Komunikat prasowy po konferencji Krzysztofa Hetmana (2)
- Przegląd muzyki wojskowej i patriotycznej (2)
- Prezent urodzinowy (1)
- Zderzenie z udziałem skutera i Mercedesa (1)
- Kolejny nietrzeźwy kierowca zatrzymany dzięki obywatelskiej postawie (1)
- Brawurowa jazda zakończona wysokim mandatem (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
- Apel Rady Miasta Zamość do Prezydenta Miasta Zamość (21)
Inne informacje
Pomoc nadeszła na czas
dodano: 27.09.2023
73-latek wyszedł z domu na mecz piłki nożnej i zaginął. Mężczyznę odnaleźli funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Medyce.
Zobacz materiałNastolatek powiadomił o wypadku, którego nie było
dodano: 29.09.2023
14-latek z powiatu zamojskiego zadzwonił na numer alarmowy informując o wypadku drogowym, w którym poszkodowane zostały dwie osoby. Na pomoc natychmiast ruszyli policjanci, strażacy i medycy. Szybka weryfikacja zgłoszenia pomogła służbom ustalić, że jest to fałszywy alarm. Nastolatek zmyślił całą historię. Za bezprawne wywołanie alarmu nastolatek odpowie przed sądem rodzinnym.
Zobacz materiałAkademia_CYBER.MIL
dodano: 27.09.2023
Akademia Zamojska wraz z Wojskowym Centrum Rekrutacji w Zamościu zaprasza na oficjalną inaugurację projektu „Akademia_CYBER.MIL”, która odbędzie się 30 września br. na Rynku Wielkim w Zamościu. Podczas wydarzenia coś dla siebie znajdą zarówno pasjonaci nowych technologii, jak również wojskowości i militariów.
Zobacz materiałJeden zatrzymany dzięki reakcji świadka, drugi wpadł podczas kontroli drogowej
dodano: 27.09.2023
Dzięki informacji otrzymanej od świadka policjanci zatrzymali 30-letniego kierowcę Renault, który jeździł po osiedlu przy ul. Lipskiej mając w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie też zatrzymany do kontroli drogowej na ul. Peowiaków kierujący Nissanem. 46-latek w organizmie miał prawie 3 promile. Obaj nietrzeźwi kierujący za swoje zachowanie będą odpowiadać przed sądem.
Zobacz materiał