zamosc.tv

Czołówka z udziałem 15-letniego motorowerzysty

dodano: 14.04.2023

Do zderzenia motoroweru i samochodu osobowego doszło wczoraj na terenie gminy Dorohusk. Kierujący jednośladem 15-latek podczas wyprzedzania zderzył się czołowo z Volkswagenem. Był trzeźwy, z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Teraz wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj przed godziną 18.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu motoroweru z samochodem osobowym w miejscowości Świerże w gminie Dorohusk. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący motorowerem Honda 15-latek z gminy Dorohusk podczas manewru wyprzedzania zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka Volkswagenem, którym kierował 42-latek.
Badanie alkomatem wykazało, że obaj byli trzeźwi. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Nie posiadał uprawnień do kierowania tego typu pojazdami.
Okoliczności tego zdarzenia są wyjaśniane. Sprawa skierowana została do Sądu Rodzinnego i Nieletnich.

komisarz Ewa Czyż

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz