zamosc.tv

II Liceum Ogólnokształcące im. Marii Konopnickiej w Zamościu zwycięzcą VIII Konkursu Językowego

dodano: 24.03.2023

Uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Konopnickiej w Zamościu zostali laureatami VIII Konkursu Językowego „Faces of America”, który odbył się 21 marca 2023 roku w Auli Uniwersyteckiej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Konkurs Językowy „Faces of America” jest unikalnym na skalę kraju wydarzeniem organizowanym przez Biuro Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS oraz Centrum Nauczania i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Głównym celem konkursu jest promowanie znajomości języka angielskiego i podniesienie poziomu umiejętności językowych wśród uczniów szkół ponadpodstawowych, a także popularyzowanie szeroko rozumianej wiedzy na temat kultury amerykańskiej.

Informacje o wygranej ukazały się na stronie wydarzenia https://www.umcs.pl/pl/faces-of-america.htm

dr Monika Baczewska-Ciupak Biuro Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz