zamosc.tv

Wiesz, że wiem

dodano: 17.03.2023

Pozornie niewinne spotkanie przyjaciół po latach zamienia się w gęstą intrygę w stylu „kto komu bardziej dopiecze!”. „Wiesz, że wiem” to zwariowana komedia o przyjaźni, kłamstwie i… słodkiej zemście.

Po przeprowadzce z dużego miasta na wieś młode małżeństwo (Leszek Lichota i Ilona Wrońska) zaprasza na kolację zaprzyjaźnioną parę. Przypadek sprawia, że przed ich przybyciem na jaw wychodzą słowa, które rzucają nowe światło na ich znajomość. Na niczego nieświadomych gości czeka wiele wyzwań i kłopotów, które postawią wszystko na ostrzu noża! Zanim intryga osiągnie punkt kulminacyjny, dowiemy się między innymi, gdzie najlepiej powiększyć biust, gdzie nie trzymać telefonu lub co pożytecznego można zrobić z przesolonymi potrawami. Komedia „Wiesz, że wiem” to potężna dawka śmiechu, która przypomina, że szczerość jest najważniejsza, a na tych, którzy powiedzieli o dwa słowa za dużo, zawsze czeka nauczka.

16 kwietnia 2023 r., godz. 16.00 oraz godz. 19.00, Zamojski Dom Kultury Bilety w cenie 80, 110 i 140 złotych do nabycia w Sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury oraz online

Obsada: Leszek Lichota Ilona Wrońska Michał Czernecki/Przemysław Sadowski Agnieszka Castellanos-Pawlak

Czas trwania: 110 minut z przerwą

Organizator wydarzenia: ADRIA ART sp. z o.o., ul. Artura Grottgera 4/2, 85-227 Bydgoszcz

 

Zamojski Dom Kultury

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz