zamosc.tv

Uroczyste przekazanie samochodu ratowniczo-gaśniczego GCBA

dodano: 06.02.2023

W dniu 4 lutego br., w Majdanie Wielki gm. Krasnobród miało miejsce uroczyste przekazanie z JRG Zamość ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego GCBA 5/32 Scania. Przekazania dokonał st. bryg. Mirosław Bury zastępca lubelskiego komendanta wojewódzkiego PSP w asyście st. bryg. Jacka Sobczyńskiego komendanta miejskiego PSP w Zamościu oraz Kazimierza Misztala burmistrza Krasnobród.

Aktu poświęcenia dokonał ks. prałat Eugeniusz Derdziuk proboszcz Sanktuarium Maryjnego w Krasnobrodzie.
W uroczystościach uczestniczyli także: Ryszard Madziar reprezentujący Jacka Sasina wicepremiera ministra aktywów państwowych, Krzysztof Gałaszkiewicz radny Sejmiku Województwa Lubelskiego, dh Stanisław Grześko prezes Zarządu Oddziału Powiatowego, st bryg. Mirosław Michoński komendant powiatowy PSP w Tomaszowie Lub., st bryg w st. spocz. Tomasz Burcon były zastępca komendanta miejskiego PSP w Zamościu, licznie zebrani druhowie OSP w Majdanie Wielkim oraz mieszkańcy miejscowości.
Druhom strażakom życzymy długiego i bezpiecznego użytkowania pojazdu.
 
 
oficer prasowy
KM PSP w Zamościu
 
bryg. Andrzej Szozda

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz