zamosc.tv

Nowa wystawa czasowa w zamojskim Arsenale

dodano: 24.01.2023

W Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał Oddział Muzeum Zamojskiego w Zamościu, z okazji ustanowienia przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej 2023 Rokiem Aleksandry Piłsudskiej, udostępniono nową wystawę czasową Za Polskę i sprawiedliwość społeczną. Dwa oblicza Organizacji Bojowej PPS

Na wystawie zaprezentowano długą i krótką broń palną. Zobaczymy również damskie stroje i dodatki z przełomu XIX i XX wieku. Na przygotowanych planszach omówiono główne zagadnienia związane z działalnością Organizacji Bojowej PPS.

 

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał w Zamościu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz