zamosc.tv

e-bilet autostradowy u kolejnych partnerów systemu e-TOLL

dodano: 01.12.2022

* Do sieci dystrybucji e-biletu autostradowego dołączyli nowi partnerzy: firma Neptis S.A. z aplikacją Yanosik oraz Autokonto Sp. z o.o. z aplikacją Autokonto.
* Ponadto Autopay Mobility Sp. z o.o. rozpoczął wydawanie e-biletów autostradowych poprzez aplikację Banku Millennium.

Za pośrednictwem tych aplikacji użytkownicy systemu e-TOLL mogą kupić bilet na przejazd po płatnych odcinkach autostrad zarządzanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad czyli A2 Konin - Stryków i A4 Wrocław - Sośnica.
Sieć dystrybucji e-biletu autostradowego stale się powiększa o nowych partnerów, którzy są zainteresowani współpracą z szefem Krajowej Administracji Skarbowej. Lista partnerów dostępna jest na stronie etoll.gov.pl

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz