zamosc.tv

Uwaga utrudnienia!

dodano: 11.08.2022

Dotyczy: przebudowa drogi na odcinku około 5 km w ciągu drogi krajowej nr 74 od Al. 1 Maja (most na rzeczce Łabuńka) do ul. Szczebrzeskiej (granica Miasta Zamość).

STRABAG Sp. z o.o. jako Wykonawca prac informuje o zmianie czasowej organizacji ruchu na odcinku ul. Dzieci Zamojszczyzny i ul. Szczebrzeskiej w dniu 11.08.2022r.
Wprowadzenie w/w organizacji będzie skutkowało przeniesieniem ruchu z prawej jezdni na lewą (ruch dalej będzie się tam odbywał w obu kierunkach) na ul. Dzieci Zamojszczyzny na odcinku od skrzyżowania z ul. Janowicką do skrzyżowania z ul. Okrzei i ul. Włościańską. Połączenie dróg ul. Dzieci Zamojszczyzny, ul. Okrzei i ul. Włościańskiej zamieni się w skrzyżowanie o ruchu okrężnym.
Ponadto zmieni się lokalizacja miejsca, w którym ruch w stronę centrum jest przekierowywany z jezdni lewej na prawą na ul. Szczebrzeskiej. To miejsce będzie zlokalizowane w pobliżu skrzyżowania z ul. Strefową.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz