zamosc.tv

Toyota z przerobionym numerem VIN zatrzymana na granicy w Zosinie

dodano: 13.05.2022

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód osobowy marki Toyota o wartości 120 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w minioną środę (11 maja br.), kiedy to na drogowym przejściu granicznym w Zosinie, na kierunku wyjazdowym z Polski, samochodem osobowym Toyota RAV4 (rok prod. 2018) próbował przekroczyć granicę 37-letni obywatel Ukrainy. Podczas prowadzonej kontroli granicznej, funkcjonariusze SG zauważyli ślady ingerencji w pole numeryczne VIN auta.  W sprawie wszczęto postępowanie przygotowawcze. Kierowca został przekazany do dalszych czynności funkcjonariuszom Policji, zaś odzyskany pojazd zabezpieczono na służbowym parkingu.

 

Nadbużański Oddział Straży Granicznej

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz