zamosc.tv

Potrącenie dwóch osób

dodano: 25.02.2022

Krasnostawscy policjanci wyjaśniają okoliczności potrącenia dwóch osób, do którego doszło wczoraj wieczorem w Poperczynie. Kierujący Peugeotem 23-letni mieszkaniec gm. Leśniowice potrącił idących właściwą stroną drogi pieszych. 46-latka oraz 42-latek trafili do szpitala. Obrażenia jakich doznali są poważne.

W czwartek po godzinie 19:00 dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku w miejscowości Poperczyn (gm. Żółkiewka). Na miejscy policjanci ustalili, że kierujący Peugeotem 23-letni mieszkaniec gm. Leśniowice potrącił idących właściwą stroną drogi dwoje pieszych. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi w miejscu nieoświetlonym. 46-latka i idący z nią 42-latek trafili do szpitala. Obrażenia jakich doznali okazały się poważne.

 

źródło Policja Lubelska

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz