Uciekał przed policją zasną pod miedzą
dodano: 28.01.2022Do nietypowej interwencji doszło wczoraj na terenie gminy Uchanie. Policjanci pojechali na zgłoszoną interwencję, gdzie nietrzeźwy mężczyzna miał się awanturować z domownikami. Gdy dotarli na miejsce, nie było go w domu. Po chwili mundurowi znaleźli go śpiącego pod miedzą na mrozie. Wybudzony ze snu 40-latek kompletnie nie wiedział co się z nim dzieje. Z uwagi na upojenie alkoholem, trafił do Izby Wytrzeźwień.
Wczoraj dyżurny hrubieszowskiej policji otrzymał zgłoszenie o awanturze domowej na terenie gminy Uchanie. Nietrzeźwy mężczyzna miał się awanturować z domownikami. Na miejsce pojechali policjanci z posterunku w Trzeszczanach, jednak pod wskazanym adresem nie zastali awanturnika w domu. Z relacji domowników wynikało, że jest pijany i kiedy usłyszał, że wezwano policję, uciekł z domu.
Funkcjonariusze zaczęli go szukać, tym bardziej, że temperatura spadała poniżej zera i istniała obawa o jego zdrowie i życie. Nagle nieopodal posesji na polach oprószonych śniegiem pod miedzą policjanci zauważyli leżącego mężczyznę. Okazało się, że jest to 40-letni awanturnik.
Aktualności
więcej-
Motorowerem potrącił pieszą na przejściu dla pieszych
- Maraton Horrorów w Zamościu: noc, która zmrozi krew w żyłach
- Narodowe Biuro Śledcze Policji - nowy filar bezpieczeństwa Polski
- Zaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
- Tour de Roztocze 2026 - Zwierzyniec
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
- Znęcał się nad rodziną. Recydywista trafił do aresztu na trzy miesiące
- ZUS i PIP zapraszają na szkolenie o wypadkach przy pracy
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (533)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (40)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (85)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Czołowe zderzenie na DK17 w Łopienniku Nadrzecznym (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czas już pleść wianki, bo zbliża się Noc Świętojańska w Zamościu!
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na Noc Świętojańską w Parku Miejskim (Szachownica), widowiskowy obrzęd sięgający tradycją do kultury słowiańskiej!
Zobacz materiałWarsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
dodano: 22.05.2026Zapraszamy młodzież do udziału w bezpłatnych warsztatach teatralno-muzyczno-tanecznych przygotowujących do poprowadzenia NOCY ŚWIĘTOJAŃSKIEJ
Zobacz materiałMeta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu!
dodano: 22.05.202610. EDYCJA CHARYTATYWNEGO RAJDU KOGUTA Po latach przemierzania Polski i odwiedzania kolejnych miast… czas na Zamość!
Zobacz materiałKino Konesera w czerwcu
dodano: 10.06.2026Zamojska Akademia Kultury oraz Klub Filmowy „Senso” serdecznie zapraszają na spotkania filmowe z cyklu Kino Konesera. W czerwcu na ekranie OBCY (11.06.2026 godz. 18:30 ) – ekranizacja powieści Alberta Camusa, w reżyserii François Ozona, to aktualna opowieść o poszukiwaniu sensu w świecie, w którym wszelki sens został zagubiony. 25 czerwca 2026 godz. 18:30 OJCZYZNA - długo wyczekiwany film laureata Oscara®, Pawła Pawlikowskiego („Ida”). W swoim najnowszym dziele, reżyser podejmuje tematy tożsamości, winy, rodziny i miłości na tle chaosu i moralnego zagubienia powojennej Europy. Projekcja filmów odbędzie się w sali kinowej Zamojskiej Akademii Kultury, II piętro, wejście od ul. Akademickiej 8 i ul. Pereca (winda).
Zobacz materiał
Wasze komentarze (1)