Biznes Forum 2010
dodano: 09.12.2010Informujemy, że wojewoda lubelski Genowefa Tokarska 10 grudnia 2010 r. weźmie udział w Gali BIZNES FORUM 2010 połączonej z jubileuszem 10-lecia Stowarzyszenia Lubelski Klub Biznesu.
Gala rozpocznie się o 19:00 w Centrum Konferencyjnym Uniwersytetu Medycznego w Lublinie przy ul. Jaczewskiego 4. W jej trakcie za zaangażowanie i wkład w rozwój gospodarczy województwa lubelskiego przyznane zostaną tytuły Ambasadora Lubelskiego Klubu Biznesu. Podczas Biznes Forum zostaną zaprezentowane m.in.: działania podjęte przez przedstawicieli władz rządowych i regionalnych na rzecz rozwoju przedsiębiorczości i gospodarki rynkowej na Lubelszczyźnie.
LUW
Aktualności
więcej-
Lato w kinie
- Tata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
- Nordic Walking dla Seniorów w Parku Miejskim
- XXVII Zamojskie Dni Folkloru
- Zaproszenie na XXVII Powiatowe Igrzyska LZS Mieszkańców Zamojskiej Wsi – Święto Sportu Powiatu Zamojskiego – IV Powiatowa „Aktywna Wieś”
- XXIII Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny "Eurofolk - Zamość 2026"
- OPW z dronem, przyszłość zaczyna się dziś!
- Jadąc na interwencję zauważyli leżący na dachu pojazd. Wewnątrz znajdował się ranny mężczyzna
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (601)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (57)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Fałszywy alarm (2)
- ks. Krystian Kotulski (46)
- Śp. prof. zw. dr hab. n. med. Krzysztof Marczewski (6)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
ZUS dla przyszłych mam i rodziców
dodano: 26.05.2026Jakie świadczenia przysługują przyszłym mamom i rodzicom? Zakład Ubezpieczeń Społecznych wydał specjalny poradnik, by było im łatwiej odnaleźć się w gąszczu przepisów ubezpieczeniowych. Działa też skrzynka mailowa mama@zus.pl, gdzie rodzice mogą wysłać pytania w indywidualnych sprawach.
Zobacz materiałW końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
dodano: 12.06.2026Firma spod Krasnobrodu, jedna z pięciu, które przystąpiły do przetargu, zajmie się przebudową drewnianego mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej. Umowa zostanie podpisana niebawem, a wykonawca będzie miał wywiązać się ze zlecenia w ciągu sześciu miesięcy.
Zobacz materiałProdukcja filmowa przy udziale Muzeum Zamojskiego w Zamościu
dodano: 27.05.2026Muzeum Zamojskie w Zamościu wraz z Oddziałem – Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał stały się planem zdjęciowym do nowego filmu dokumentalnego pod tytułem „Zamość – niezdobyta twierdza Rzeczpospolitej”. Ta ogólnopolska produkcja przybliży widzom dzieje jednego z najważniejszych systemów obronnych w historii kraju.
Zobacz materiałŁóżka piętrowe drewniane - funkcjonalność i styl w jednym
dodano: 03.06.2026Wybór odpowiedniego łóżka do pokoju dziecięcego, młodzieżowego czy nawet gościnnego bywa nie lada wyzwaniem. Szczególnie gdy zależy nam na maksymalnym wykorzystaniu dostępnej przestrzeni, ale nie chcemy rezygnować z estetyki, wygody oraz bezpieczeństwa. Łóżka piętrowe drewniane od lat cieszą się ogromną popularnością wśród rodziców i właścicieli niewielkich mieszkań. To rozwiązanie, które łączy w sobie ponadczasowy design, trwałość oraz funkcjonalność, sprawiając, że nawet najmniejsze wnętrze zyskuje na przestronności i uroku. Jakie są największe zalety takich łóżek, na co zwracać uwagę przy wyborze i jak urządzić z nimi praktyczny, a zarazem przytulny pokój? Odpowiedzi znajdziesz w poniższym artykule.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)