zamosc.tv

Zamojscy policjanci poszukują sprawcy uszkodzenia szyby w autobusie MZK

dodano: 23.11.2021

Zamojscy policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie umyślnego uszkodzenia szyby w autobusie MZK, do którego doszło we wrześniu bieżącego roku na ulicy Partyzantów w Zamościu. Funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie monitoringu, na którym zarejestrowany został wizerunek mężczyzny. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje tę osobę, proszony jest o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

Zwracamy się z prośbą o pomoc w rozpoznaniu wizerunku mężczyzny, który uszkodził szybę w autobusie zamojskiej komunikacji miejskiej. Mężczyzna 28 września bieżącego roku z kolegą jechali autobusem linii numer 3. Widząc, że na ulicy Partyzantów będzie przeprowadzona kontrola biletów podbiegli do przednich drzwi autobusu i bezskutecznie próbowali je otworzyć. Po tym drzwi kazali otworzyć kierowcy, kiedy spotkali się z odmową, jeden z nich kopnięciem wybił w drzwiach szybę. Wówczas drzwi otworzyły się i obaj wybiegli z autobusu. Wartość uszkodzonej szyby przedstawiciel pokrzywdzonego przedsiębiorstwa wycenił na kwotę ponad 2 tysięcy złotych.
Policjanci zabezpieczyli nagranie z zainstalowanej w autobusie kamery. Wynika z niego, że szybę uszkodził mężczyzna w wieku 25 – 30 lat, szczuplej budowy ciała, który ubrany był w białą bluzę i czerwone spodnie.
Osoby, które mają informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości widocznego na zdjęciach mężczyzny lub zlokalizowaniu miejsca jego zamieszkania prosimy o kontakt z policjantami z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer telefonu 47 81 514 22 (od 7:30 do 15:30) lub całodobowo 47 81 519 00, jak też za pośrednictwem poczty elektronicznej pisząc na adres: kmp.zamosc@lu.policja.gov.pl.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz