zamosc.tv

Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży

dodano: 15.10.2021

Diecezjalny Światowy Dzień Młodzieży w ramach diecezji w tym roku będzie obchodzony na całym świecie w uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

Serdecznie zapraszamy 21 listopada do parafii p.w. Chrystusa Króla w Biłgoraju księży wraz z młodzieżą, która jest zaangażowana w duszpasterstwo młodzieży oraz młodzież, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania.
„Wstań. Ustanawiam cię świadkiem tego, co zobaczyłeś” (Dz 26, 16) – tak zatytułowane jest orędzie Ojca Świętego Franciszka na XXXVI Światowy Dzień Młodzieży.
W ramach spotkania diecezjalnego o godz. 17:00 Biskup Diecezjalny Marian Rojek będzie celebrował Mszę Świętą, podczas której odbędzie się obrzęd przyrzeczenia KSM, następnie koncert uwielbienia wraz ze świadectwem zespołu Steeped. Na zakończenie przewidziany jest słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników. Duszpasterzy prosimy o zgłoszenia swojej obecności do dnia 17 listopada 2021r. Zgłoszenie jest konieczne do podziękowania za obecność a także do przygotowania poczęstunku dla wszystkich przybyłych gości. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 603357099 bądź e-mail szadzik@icloud.com
Ks. Tomasz Szady - Diecezjalny Koordynator ŚDM Ks. Mateusz Furmaniak - Asystent Diecezjalny KSM Ks. Adam Malinowski - Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz