zamosc.tv

Wykłady otwarte profesora Mieczysława Ryby

dodano: 13.10.2021

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość, Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej Okręg Zamość Koło Rejonowe Biłgoraj, Uniwersytet Powszechny w Bondyrzu przy Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego AK im. Stanisława Prusa „Adama” w Bondyrzu, Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju oraz Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna zapraszają na wykłady otwarte prof. Mieczysława Ryby, które odbędą się w najbliższą sobotę, tj. 16 października br.

Wykład pt. „Konserwatywna myśl narodowa - wyzwania przed Narodem na przełomie wieków.” odbędzie się 16 października br. o godz. 16.00 w sali katechetycznej przy Kościele pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju.
Wykład pt. „Wpływ Kościoła na sytuację społeczno-polityczną na przełomie XX i XIX wieku.” odbędzie się 16 października br. o godz. 18.30 w Muzeum Historycznym Inspektoratu Zamojskiego Armii Krajowej im. Stanisława Prusa „Adama” w Bondyrzu (183a, gm. Adamów).
Wykłady realizowane są w ramach projektu pn. „Uniwersytet Powszechny w Bondyrzu. Wartości ponadczasowe - cykl wykładów prezentujących dorobek polskiej myśli narodowej, katolicko-społecznej i konserwatywnej” współfinansowanego przez Instytut Dziedzictwa Myśli Narodowej im. Romana Dmowskiego i Ignacego Jana Paderewskiego Fundusz Patriotyczny - Edycja 2021 Wolność po polsku.
 Serdecznie zapraszamy!

Sekretariat ŚZŻAK O/Z

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz