zamosc.tv

Konkurs dla dzieci w ZDK

dodano: 23.09.2021

Zamojski Dom Kultury zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym (klasy 1-3) do konkursu „U PROGU KARIERY”. Inspiracją tegorocznej edycji są słowa K.K. Baczyńskiego: Trzeba uważać, czas się zbyt łatwo w przeszłość zamienia. Tematem przewodnim jest ODWAGA, wiadomo nie od dziś, że DO ODWAŻNYCH ŚWIAT NALEŻY!

KATEGORIE KONKURSOWE: 1. Wokalna – Piosenki (soliści, duety, zespoły) 2. Recytacja- Piękne mówienie (soliści, duety) 3. Plastyczna- własna wizja odwagi (indywidualna) HARMONOGRAM KONKURSU: Do dnia 29.09.2021 roku przyjmujemy zgłoszenia mailowe pod adres: organizacja@zdk.zamosc.pl. Wpisanie na listę konkursową zostanie potwierdzone mailem zwrotnym wraz z informacją na temat przebiegu konkursu. 02.10.2021 roku od godziny 10 w Zamojskim Domu Kultury odbędą się eliminacje. Każdy uczestnik zostanie zaproszony na indywidualne przesłuchanie przed Komisją. W mailu zwrotnym potwierdzającym zapisanie na listę konkursową będzie podana konkretna godzina przesłuchania. W trakcie swojego wystąpienia uczestnicy będą mieli szansę pokazania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich czy plastycznych. Oczywiście rozumiemy, że dla niektórych uczestników wyjście poza swoją strefę komfortu może powodować ogromny stres, dlatego możliwe jest zabranie na przesłuchanie pluszaka lub rodzica. 03.10.2021 roku ogłoszenie wyników eliminacji wraz z prezentacją listy uczestników, którzy zostaną zaproszeni na Galę Finałową konkursu. 17.10.2021 roku o godzinie 16 w Sali Widowiskowej Zamojskiego Domu Kultury – Gala Finałowa.
 
 


 Kasia Figura
 Kierownik Działu Marketingu

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz