zamosc.tv

Związał ręce taśmą i ukradł prawie 2 tysiące

dodano: 21.09.2021

Policjanci wystąpili z wnioskiem o areszt dla 35-latka, który wykręcił i związał ręce taśmą 71-latkowi z gminy Urszulin, a następnie ukradł mu ponad 2 tysiące złotych. Mężczyzna miał pomagać przy naprawie dachu seniorowi. Ponieważ 35-latek za rozbój będzie odpowiadał w warunkach recydywy, grozić mu może nawet do 18 lat więzienia.

Wczoraj do Komisariatu Policji w Urszulinie zgłosił się 71-latek, który powiadomił mundurowych o rozboju. Do przestępstwa miało dojść dzień wcześniej, kiedy 35-letni mężczyzna zaproponował seniorowi pomoc przy naprawie dachu. Podczas ustalania szczegółów mieszkaniec gminy Urszulin postanowił dać pracownikowi zaliczkę wyciągając pieniądze w kwocie 2300 złotych. Wtedy 35-latek miał złapać go za ręce, wykręcić i związać z przodu taśmą. Następnie wyrwał mu pieniądze i wybiegł z domu.
Włodawscy i urszulińscy kryminalni zajęli się tą sprawą i ustalili miejsce przebywania złodzieja. Podczas przeszukania policjanci znaleźli pieniądze w kwocie ponad 1500 złotych pochodzące z rozboju. Mundurowi zabezpieczyli je i zatrzymali 35-latka. Wczoraj urszulińscy śledczy na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego przedstawili mu zarzut rozboju.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz