zamosc.tv

Najechał na ...świnię w worku, która uciekła z transportu

dodano: 17.09.2021

Do nietypowego zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Biłgoraju. 23 – latek, który podróżował samochodem najechał na worek, w którym jak się okazało było ... prosię. Zwierzak uciekł a mężczyzna wezwał policję. Mundurowi po przybyciu na miejsce zastali małżeństwo, które biegało za świnią po polu. Jak się okazało tego dnia kupili oni zwierzę, które uciekło im z transportu w drodze do domu. Ponadto złamali oni przepisy i odpowiedzą teraz przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 19:30 na ulicy Granicznej w Biłgoraju. 23-latek wezwał policjantów po tym jak jadąc swoim audi najechał na worek, w któym coś się ruszało.  Okazało się, że w środku znajdowała się ... świnia.
Gdy policjanci przyjechali na miejsce, zastali zgłaszającego oraz dwie osoby, które próbowały złapać prosiaka ganiając go po pobliskich polach. Okazało się, że było to małżeństwo z gminy Biłgoraj, które tego dnia kupiło zwierzę.
Jak wstępnie ustalili policjanci, 55 – latka wraz z 52 - letnim mężem kupili prosiaka, zapakowali go w worek i wsadzili na przyczepkę. W trakcie transportu, świnia przegryzła worek i wydostała się z przyczepki wprost na drogę, gdzie trafiła pod koła nadjeżdżającego audi. Na szczęście, ani kierujacemu pojazdem, ani zwierzęciu, nic się nie stało.
Właściciele zwierzaka dopiero po przyjeździe do domu stwierdzili, że zgubili świnię, wrócili więc na miejsce żeby ją złapać.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz