zamosc.tv

Rajd rowerowy – zapisy

dodano: 22.07.2021

Gmina Zamość zaprasza sympatyków rowerowych spacerów na Rajd Rowerowy w dniu otwarcia Centrum Geoturystycznego w Lipsku Polesiu. Przedsięwzięcie odbędzie się w sobotę, 7 sierpnia 2021 r., a sam Rajd tego dnia zaplanowano w godzinach 9:00 – 12:00. Biuro Rajdu, start i meta zlokalizowane będą przy Centrum Geoturystycznym w Lipsku Polesiu 19 (22-400 Zamość). Celem Rajdu jest poznanie i popularyzacja nowych tras rowerowych wokół Centrum oraz popularyzacja walorów przyrodniczo-kulturowych południowej części Gminy Zamość.

Każdy uczestnik Rajdu może wybrać jedną z czterech tras do wyboru (szczegóły w Regulaminie). Zgłoszenia, z podaniem wybranej trasy, są przyjmowane wyłącznie na specjalnym formularzu, który należy pobrać ze strony internetowej Organizatora. Wypełniony formularz trzeba dostarczyć do biura Organizatora: Urząd Gminy Zamość, ul Peowiaków 92, 22-400 Zamość, pokój nr 26 (Biuro GOK), tel. (84)6270083, e-mail: k.czerwieniec@gminazamosc.pl, do dnia 30 lipca 2021 r. Udział w rajdzie jest bezpłatny, a ilość miejsc ograniczona. Realizatorem Rajdu w dniu wydarzenia będzie Biuro Turystyczne QUAND we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury Gminy Zamość. Rajd został zorganizowany jako jedno z zadań projektu „RoweLove Roztocze –razem pomimo granic”, realizowanego w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.


Formularz zgłoszeniowy

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz