zamosc.tv

Fałszywi studenci chcieli wjechać do Polski

dodano: 28.06.2021

Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali dwoje obywateli Ukrainy, którzy przedstawili do kontroli granicznej fałszywe dokumenty. Od początku roku ujawniliśmy podczas prowadzonych kontroli już ponad 460 fałszerstw.

Straż graniczna będzie świętowała w cieniu pandemii – Polskie Radio Lublin

26 czerwca br., na terenie drogowego przejścia granicznego w Dołhobyczowie, do odprawy granicznej na kierunku wjazdowym, stawiło się dwoje obywateli Ukrainy. W czasie prowadzonej kontroli granicznej funkcjonariusz SG nabrał podejrzeń, iż zaświadczenia o przyjęciu na studia, którymi posłużyli się podróżni, mogą być podrobione. Podczas kontroli szczegółowej potwierdzono, iż zaświadczenia o przyjęciu na studia do jednej z warszawskich uczelni są fałszywe.
 
Kobieta (29l.) oraz mężczyzna (29l.) zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posługiwania się przy kontroli granicznej fałszywymi dokumentami. Po zakończeniu prowadzenia wobec nich czynności procesowych, podróżni otrzymali również decyzje administracyjne o odmowie wjazdu na terytorium Polski i zostali zawróceni na terytorium Ukrainy.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~PUTIN!!
- 16:15, 28.06.2021
GONIĆ BANDERSYNÓW !!!!
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV