zamosc.tv

Po Szlaku Żołnierzy Wyklętych w Lublinie

dodano: 18.06.2021

Termin: 22.06.2021, godz. 11.00
Miejsce: dziedziniec XXIX LO im. "Zapory" w Lublinie, ul. Lipowa 25.

Celem zadania jest przeprowadzenie uczniów XXIX LO im. mjr. cc. H.Dekutowskiego ps. "Zapora" po Szlaku Pamięci Żołnierzy Wyklętych w Lublinie. O godz. 11:00 przed XXIX LO będą się odbywały pokazy historycznego umundurowania i uzbrojenia w wykonaniu Grupy Rekonstrukcji Historycznych i współczesnego umundurowania i sprzętu w wykonaniu Sekcji Sportowo-Obronnej Związku Żołnierzy NSZ.

Więcej informacji na naszej stronie: https://fkw.edu.pl/przejscie-z-przewodnikiem-po-szlaku-zolnierzy-wykletych-w-lublinie


Karol Wołek
Prezes Fundacji im. Kazimierza Wielkiego

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz