zamosc.tv

Śmiertelny wypadek

dodano: 09.06.2021

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj w Typinie (gmina Tomaszów Lubelski). 40-letni kierujący audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo. Pomimo prowadzonej reanimacji, kierujący poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj około godziny 16:00 doszło do śmiertelnego wypadku na drodze powiatowej w miejscowości Typin. Z ustaleń policjantów wynika, że samochodem marki Audi podróżowała czteroosobowa rodzina z gminy Jarczów. 40-letni kierujący jadąc w kierunku Podhorzec, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze, po czym uderzył w drzewo.
Niestety pomimo prowadzonej reanimacji, 40-latek poniósł śmierć na miejscu. Jego 34-letnia żona razem z dwójką dzieci: 14-letnią dziewczynką i 7-letnim chłopcem zostali przewiezieni do szpitala. Z uwagi na poważne obrażenia jakich doznał 7-latek, został on przetransportowany śmigłowcem pogotowia ratunkowego do szpitala specjalistycznego.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz