„Jaki kraj, taki Tarantino!” – premiera nowego filmu Mariusza Pujszo
dodano: 17.05.2021Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza na premierę filmu „Ściema po polsku” z udziałem twórców w sobotę 22 maja 2021 o godz. 18:00. To najnowsza produkcja, związanego z Zamościem i Zamojszczyzną, reżysera i aktora Mariusza Pujszo. Jak zapowiadają twórcy filmu - to zabawna, nieprzewidywalna i... prawdziwa komedia o kulisach szołbiznesu, parciu na szkło, łatwej kasie, wielkich ściemach i biznesie „po polsku”.
Film w repertuarze zamojskiego kina 22 maja o godz. 18:00 i 23 maja o godz. 15:00. Zapraszamy także na dodatkowe seanse przedpremierowe w dniach 21 i 24-27 maja o godz. 19:00.
ŚCIEMA PO POLSKU
Dwóch samozwańczych biznesmenów i ich kolega komik postanawia nakręcić film. W tym celu organizują casting, na który zapraszają młode, atrakcyjne, żądne sławy, ale też gotowe na wszystko dziewczyny.
Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży: internetowej (www.stylowy.net) i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9.
Małgorzata Stępniewska
specjalista ds. marketingu i sprzedaży
Centrum Kultury Filmowej Stylowy w Zamościu
Aktualności
więcej-
Wpisane w czas. Jubileuszowa wystawa z okazji 100-lecia Muzeum
- Tymczasowy areszt dla 55-letniego obywatela Ukrainy za śmiertelne potrącenie pieszego i ucieczkę z miejsca wypadku
- Będzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
- 51. Zamojskie Lato Teatralne
- Rozbito międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się przemytem papierosów
- Kino przyjazne sensorycznie
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim
- W końcu się udało. Będzie remont mostu przy Nowej Bramie Lubelskiej
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (449)
- Czołowe zderzenie na DK17 w Łopienniku Nadrzecznym (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (84)
- KPO w Affidea NU-MED Zamość (2)
- Niebezpieczne wyprzedzanie (2)
- Briefing prasowy dotyczący aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (47)
- Zderzenie osobówki z karetką w Bodaczowie (3)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Program 51 Zamojskiego Lata Teatralnego
dodano: 01.06.2026Przedstawiamy program 51 Zamojskiego Lata Teatralnego, które w tym roku potrwa od 19 czerwca do 4 lipca 2026:
Zobacz materiałSpotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem
dodano: 20.05.2026Szanowni Państwo, w imieniu Koalicji Obywatelskiej zapraszamy na otwarte spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości, Prokuratorem Generalnym Waldemarem Żurkiem.
Zobacz materiałObowiązek rejestracji obiektów noclegowych
dodano: 25.05.202620 maja 2026 r. weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2024/1028 z dnia 11 kwietnia 2024 r., w sprawie gromadzenia i udostępniania danych dotyczących usług krótkoterminowego najmu lokali mieszkalnych.
Zobacz materiałOdpowie za organizację nielegalnej migracji i handel narkotykami
dodano: 03.06.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, w wyniku skoordynowanych działań operacyjnych, zatrzymali 27-letniego obywatela Polski. Mężczyzna był zaangażowany w organizowanie nielegalnej migracji przez granicę z Białorusią, a nadto w jego miejscu zamieszkania zabezpieczono ponad 2,2 kilograma mefedronu o wartości rynkowej przekraczającej 130 tysięcy złotych. Na wniosek prokuratora, decyzją sądu, zatrzymany został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)