zamosc.tv

Uwieżyła, że koresponduje z amerykańskim żołnieżem

dodano: 22.04.2021

50-letnia kobieta padła ofiarą oszusta podającego się za amerykańskiego żołnierza stacjonującego w Iraku. Poznała go na jednym z portali społecznościowych. Po jakimś czasie mężczyzna poprosił o pieniądze. Pisał, że spowodował wypadek w pracy i musi wypłacić odszkodowanie. Wierząc w jego dobre intencje przelała blisko 40 tysięcy złotych. Gdy jednak wciąż potrzebował kolejnych kwot, zorientowała się, że ma do czynienia z oszustem.

W styczniu mieszkanka powiatu chełmskiego nawiązała przez komunikator internetowy znajomość z mężczyzną podającym się za amerykańskiego żołnierza. Z jego relacji wynikało, że stacjonuje w Iraku. Po pewnym czasie tej wirtualnej znajomości poprosił ją o pieniądze. Pisał, że spowodował w pracy wypadek i musi zapłacić odszkodowanie. Kobieta, wierząc w jego dobre intencje, przelała kilkukrotnie na wskazany rachunek łączną kwotę blisko 40 tysięcy złotych.
To jednak nie wystarczyło. Mężczyzna wciąż prosił ją o kolejne przelewy informując przy tym o swoich nowych problemach. Wtedy kobieta zaczęła podejrzewać, że padła ofiarą oszusta. Wczoraj złożyła w tej sprawie zawiadomienie.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (4)

~Aj waj
- 10:23, 23.04.2021
Kto to pisze??? Takie błędy robić w publicznej tv ..... . Dno!
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~real
- 09:57, 23.04.2021
Dwa błędy ortograficzne w tytule - to się rzadko zdarza. A może autorowi dolega dysortografia...
Odpowiedzi: 1
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Tak, tak
- 10:22, 23.04.2021
Może to pisze ten sam "żołnież". "Wieży", że znowu coś "porzyczy" ..... . :) )))))))
Odpowiedzi: 0
3
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Piśmienny
- 09:13, 23.04.2021
Takie błędy i to w tytule. Kochani sprawdzajcie swoje teksty. Lubię Was odwiedzać, ale musicie trzymać poziom, bo to co widzę to mnie zwyczajnie razi.
Odpowiedzi: 0
6
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV