zamosc.tv

Pociąg jadący do Hrubieszowa zderzył się z busem. Dwie osoby nie żyją

dodano: 14.04.2021

W środę rano w miejscowości Huta Deręgowska w powiecie niżańskim doszło do tragicznego wypadku. Dwie osoby zginęły w zderzeniu pociągu towarowego z pojazdem osobowym.

fot. lublin112.pl

Do zdarzenia doszło w środę przed godziną 10 w miejscowości Huta Deręgowska w powiecie niżańskim w woj. podkarpackim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pociągu towarowego relacji Gołuchów-Hrubieszów z busem marki Opel.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący oplem wjechał na przejazd kolejowy, bez zapór, bezpośrednio przed jadący pociąg towarowy. W wyniku zderzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby znajdujące się w oplu. Trwa ustalanie tożsamości ofiar.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz