zamosc.tv

Wracając do domu, zgubiła się w lesie

dodano: 19.03.2021

Sukcesem zakończyły się prowadzone dzisiejszej nocy przez policjantów poszukiwania nastolatki z gminy Nielisz. 17-latka wracając do domu od koleżanki zgubiła się w lesie. Telefonicznie powiadomiła o tym rodzinę, a ta zaalarmowała policjantów. Mundurowi odnaleźli ją kilka kilometrów od domu na terenie leśnego szlaku. 17-latka w organizmie miała prawie promil alkoholu, co niewątpliwie miało wpływ na utratę przez nią orientacji w terenie. Na szczęście nic się jej nie stało. Policjanci odwieźli ją do domu i przekazali pod opiekę rodzinie.

Dzisiejszej nocy, około godziny 00:30 mieszkanka gminy Nielisz powiadomiła, że jej córka zgubiła się w lesie. Zaniepokojona jej losem matka powiedziała, że 17-latka wracając do domu ze spotkania z koleżanką zabłądziła. Nieletnia zadzwoniła do siostry z informacją, że nie potrafi odnaleźć drogi do domu. Kontakt z nią był utrudniony, mówiła bardzo niewyraźnie i rozłączała połączenia. Rodzina sama próbowała jej szukać, jednak kiedy to nie przyniosło efektów postanowili o pomoc poprosić policjantów.
Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania 17-latki. Sprawdzali tereny leśne w gminie Nielisz. Po niespełna godzinie mundurowi odnaleźli nastolatkę. Była w lesie, na jednym ze szlaków, do domu miała kilka kilometrów.
Szybko wyszedł na jaw powód jej niezrozumiałych telefonicznych wypowiedzi. 17-latka była nietrzeźwa, w organizmie miała prawie promil alkoholu.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~valgodesco
- 14:27, 19.03.2021
Czy policjoniery zainteresowali się w którym sklepie sprzedano g*wniarom alkohol?
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV