zamosc.tv

Wodociąg w Płoskiem z unijnym dofinansowaniem

dodano: 10.03.2021

Gmina Zamość podpisała umowę na dofinansowanie rozbudowy zbiorczej sieci wodociągowej w m. Płoskie – Etap III.

Gmina Zamość w maju 2020 r. złożyła wniosek o dofinansowanie projektu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach działania „Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich”, który uzyskał akceptację Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. W piątek 26 lutego 2021 r. Wójt Gminy Zamość Ryszard Gliwiński podpisał umowę na dofinansowanie realizacji inwestycji, a Skarbnik Gminy Maria Zajączkowska ją kontrasygnowała.
Projekt obejmuje budowę kolejnego odcinka sieci wodociągowej w miejscowości Płoskie o długości 2,81 km, wraz z uzbrojeniem (hydranty p. poż, zasuwy). Umożliwi przyłączenie do sieci ok. 50 posesji. Woda do wybudowanej sieci wodociągowej będzie dostarczana z istniejącego ujęcia wody w m. Płoskie. Planowany koszt inwestycji 1 372 629,61 zł, dofinansowanie 710 084,00 zł. Postępowanie przetargowe zostanie rozstrzygnięte w tym roku, a następnie rozpoczną się prace budowlane.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (3)

~do poprzednika
- 20:26, 10.03.2021
Wania , Wania dla tych paru kopiejek tak skaczesz po tych portalach , jeszcze nogę ułomiesz .
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Прогон хрумером
- 18:43, 10.03.2021
<a href="https://kwork.ru/links/1017228/progon-khrumerom">Заказать прогон сайта</a>
Odpowiedzi: 0
0
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV

~Paradoks - potomek folwarczny
- 18:20, 10.03.2021
Brawo Wójt----brawo Rada ...... tak trzymać .
Odpowiedzi: 0
2
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV