zamosc.tv

Zapraszamy na 44. Kiermasz Wielkanocny

dodano: 02.03.2021

44. Kiermasz Wielkanocny w Niedzielą Palmową

28.03. 2021 r. w godz. 9.00-14.00, Rynek Wielki w Zamościu

Zamojski Dom Kultury i Muzeum Zamojskie zapraszają do udziału w kiermaszu firmy i osoby prywatne, które chcą sprzedawać lub promować swoje produkty związane ze Świętami Wielkanocnymi.

Własne stoliki lub stoiska można ustawić na płycie Rynku Wielkiego od godz. 8.00 po uprzednim uzgodnieniu miejsca z organizatorem – biuro organizacyjne w Muzeum Zamojskim.

W dniu imprezy pobierana będzie opłata – 10 zł za stoisko o wymiarach 1 m x 1 m /1m2/ (większe stoiska – opłata odpowiednio większa). Warunkiem udziału w Kiermaszu jest wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do Zamojskiego Domu Kultury lub przesłanie e-mailem: organizacja@zdk.zamosc.pl najpóźniej do dnia 19 marca 2021 r. Oświadczenie o stanie zdrowia wypełniamy tylko i wyłącznie w dniu imprezy, nie wcześniej! UWAGA ORGANIZACYJNA 1. Zamojski Dom Kultury jako organizator będzie stosował się do rekomendacji Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotyczących organizowania wydarzeń kulturalnych, co jest tożsame z prawdopodobieństwem odwołania Kiermaszu Wielkanocnego, jeśli sytuacja epidemiczna w Polsce będzie tego wymagać. 2. Wszyscy uczestnicy Kiermaszu Wielkanocnego zobowiązani są do stosowania się do obowiązujących w trakcie imprezy zewnętrznych przepisów prawa i wymogów sanitarno-epidemiologicznych. 3. Wszyscy Wystawcy mają obowiązek we własnym zakresie zapewnić środki ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, płyny do dezynfekcji) na swoim stoisku, przestrzegać reżimu sanitarnego zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Ministerstwa Zdrowia. Pamiętajmy – bądźmy odpowiedzialni! Dbajmy o siebie i innych!

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz