zamosc.tv

Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie środków odurzających

dodano: 22.02.2021

Trzech mieszkańców powiatu hrubieszowskiego zostało zatrzymanych w związku z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających. Wspólną akcję przeprowadzili funkcjonariusze lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej, Policji oraz Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej.

18 lutego 2021 r., podczas wspólnych działań, funkcjonariusze Trzeciego Referatu Realizacji z Hrubieszowa, Komendy Powiatowej Policji z Hrubieszowa i Straży Granicznej z Dołhobyczowa zatrzymali trzech mieszkańców powiatu hrubieszowskiego. Mężczyźni w wieku 38, 39 i 40 lat odpowiedzą za udzielanie oraz posiadanie środków odurzających.

Mundurowi zabezpieczyli niedozwolone substancje.

Zatrzymani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu, gdzie usłyszeli zarzuty. 38-latek odpowie za udzielanie, natomiast 39 i 40 latek za posiadanie środków odurzających.

 

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz