zamosc.tv

Uratował psa z płonącego budynku

dodano: 20.01.2021

Dzielnicowy w czasie wolnym od służby widząc dym wydobywający się z budynku gospodarczego bez chwili zawahania wszedł do wewnątrz skąd wyprowadził znajdującego się tam psa. Policjant o zdarzeniu zaalarmował straż pożarną, a także właścicielkę, która w tym czasie przebywała w pracy.

Starszy aspirant Artur Jarząbek jest dzielnicowym w Komendzie Powiatowej Policji w Łęcznej. W czasie wolnym od służby na jednej z posesji w miejscowości Jaszczów Kolonia, gmina Milejów, zauważył wydobywający się dym z budynku gospodarczego. Policjant zaalarmował straż pożarną oraz właścicielkę, która w tym czasie była w pracy. Dzielnicowy bez chwili zawahania wszedł do wewnątrz zadymionego budynku skąd wyprowadził znajdującego się tam psa.
Na miejsce przyjechało 4 zastępy straży pożarnej. Jak się okazało w budynku znajdował się piec centralnego ogrzewania, który był prawdopodobną przyczyną ognia.

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz