zamosc.tv

Czapki z podrobionym znakiem

dodano: 12 stycznia 2021

* Ponad 800 sztuk podrobionej odzieży zabezpieczyli podczas wspólnych działań funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej i zamojskiej Policji.
* Dwóch obywateli Bułgarii odpowie za naruszenie przepisów prawa własności przemysłowej.

Funkcjonariusze Czwartego Referatu Realizacji z Zamościa po raz kolejny prowadzili wspólne działania z funkcjonariuszami Komendy Miejskiej Policji w Zamościu wymierzone w nielegalny handel podróbkami. I po raz kolejny wspólna akcja zakończyła się ujawnieniem dużej ilości podrobionej odzieży.
10 stycznia 2020 r. podczas kontroli na targowisku w miejscowości Mokre funkcjonariusze ujawnili podrobione towary, które oferowali do sprzedaży obywatele Bułgarii.
Zabezpieczono ponad 800 sztuk odzieży z naniesionymi znakami znanych światowych marek, w tym m.in. bluzy, czapki i kominy.
Zatrzymano dwóch obywateli Bułgarii – w wieku 23 i 40 lat. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu.
Zgodnie z ustawą prawo własności przemysłowej za tego typu przestępstwo grożą surowe kary – do 2 lat pozbawienia wolności oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

Izba Administracji Skarbowej w Lublinie

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz