SOS dla młodzieżowych inicjatyw - nabór
dodano: 16.09.2020Chcesz być przez kilka miesięcy instruktorem kulturalnym? Jesteś uczniem zamojskiej szkoły średniej? Masz pomysł na przeprowadzenie cyklicznych zajęć muzycznych, plastycznych lub innych? Chciałbyś zorganizować je dla grupy 10-15 osobowej, a nie masz odpowiedniego miejsca lub nie stać Cię na potrzebne materiały? Zapraszamy!!!!
Zamojski Dom Kultury ogłasza akcję SOS dla młodzieżowych inicjatyw - nabór młodzieżowych propozycji cyklicznych zajęć artystycznych dla swojej grupy rówieśniczej lub dla rodzin. Spośród zgłoszeń wybrana zostanie 1 propozycja, która będzie zrealizowana w październiku-grudniu przy wsparciu instruktora Zamojskiego Domu Kultury.
ZDK zapewni miejsce na przeprowadzenie zajęć i wsparcie finansowe pomysłu. Propozycje należy wysyłać na adres: kultura@zdk.zamosc.pl (temat wiadomości: SOS), do 25 września.
Projekt dofinansowany ze środków Miasta Zamość.
Kasia Figura
Kierownik Działu Marketingu
Aktualności
więcej-
Uroczystości patriotyczne we wrześniu 2026 roku w Zamościu
- XXXI Sesja Rady Miasta Zamość
- Sala lekcyjna na świeżym powietrzu przy SP Nr 2 już gotowa
- Ważna narada przed nowym rokiem szkolnym
- PRO Festiwal w Zamościu
- Wyższa emerytura? Zamojski ZUS zaprasza na spotkanie
- Kolejne remonty mogił żołnierskich na Cmentarzu Wojennym Rotunda
- Zamiast folii – papierosy. KAS udaremniła przemyt za 5 mln zł na granicy w Dorohusku
Komentowane Aktualności
- Uroczystości patriotyczne we wrześniu 2026 roku w Zamościu (1)
- 60 połączy os. Karolówka z al. Jana Pawła II (2)
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (67)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (63)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Prowadził samochód pomimo sądowego zakazu, będąc pod wpływem alkoholu
dodano: 25.08.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej doprowadzili do wydalenia z Polski 43-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna został zatrzymany po tym, jak prowadził pojazd mechaniczny pomimo wcześniejszego sądowego zakazu, będąc dodatkowo pod wpływem alkoholu. Cudzoziemiec przez najbliższe 7 lat nie będzie mógł ponownie wjechać do Polski ani innych państw strefy Schengen.
Zobacz materiałUroczystości patriotyczne we wrześniu 2026 roku w Zamościu
dodano: 28.08.2026PROGRAM OBCHODÓW ROCZNIC WRZEŚNIOWYCH Zamość 2026
Zobacz materiałRozpoczął się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
dodano: 21.08.2026Pozakonkursowy pokaz filmu „Wokół Procesu Szesnastu” w reżyserii Hanny Etemadi, nestorki polskiego filmu dokumentalnego, rozpoczął 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”. Przez trzy dni Zamość będzie miejscem spotkań filmu i historii. W programie znalazły się projekcje konkursowe i pozakonkursowe, spotkania z twórcami, wydarzenia plenerowe, gala finałowa oraz koncert Darii ze Śląska.
Zobacz materiałKiedy historia trafia na ekran. Zbliża się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
dodano: 09.08.2026Od 20 do 22 sierpnia 2026 Zamość ponownie stanie się miejscem spotkania filmu, historii i opowieści o ludziach, których losy na trwałe zapisały się w pamięci. Przed nami 14. edycja Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią” – trzy dni projekcji filmowych, pokazów specjalnych, spotkań z twórcami i wydarzeń towarzyszących.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)