zamosc.tv

Dziecko pod opieką nietrzeźwych rodziców

dodano: 31 lipca 2020, źródło: lubelska.policja.gov.pl

Ponad 2,5 promila alkoholu miała w organizmie matka, która opiekowała się swoją półtoraroczną córką. Nietrzeźwy był również ojciec dziecka, który sam zadzwonił na Policję informując o domowej awanturze. Dziewczynką zaopiekowała się zaprzyjaźniona z rodziną koleżanka, a matka i ojciec trzeźwieją w Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Sprawą nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się sąd rodzinny.

Dzisiejszej nocy do dyżurnego zamojskiej komendy zadzwonił 49-latek i poprosił o interwencję informując, że jego nietrzeźwa partnerka awanturuje się, w domu jest małe dziecko. Mundurowi reagując na zgłoszenie potwierdzili, że między partnerami doszło do kłótni. Jak się okazało oboje byli nietrzeźwi matka półtorarocznej dziewczynki w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu, nietrzeźwy był również zgłaszający interwencję i jednocześnie ojciec dziecka. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz