zamosc.tv

Zaginęła Sandra Winniczenko

dodano: 14.07.2020

Policjanci z V komisariatu poszukują 17-letniej Sandry Winniczenko. Kobieta w sobotę rano wyszła na przepustkę z domu dziecka ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z placówką. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionej prosimy kierować do dyżurnego V Komisariatu Policji w Lublinie tel. 47 811 47 00 adres: ul. Koncertowa 4a lub na numer alarmowym 112.

Zaginiona:
Sandra Winniczenko
wiek: 17 lat
zam. Lublin
Kobieta w sobotę, tj.11 lipca około godziny 9:30 wyszła na przepustkę z domu dziecka ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem i do chwili obecnej nie powróciła jak również nie nawiązała kontaktu z placówką.

 

Oceń news:
Umieść na stronie
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze (1)

~pabelo
- 22:07, 04.07.2024
I co się stało, wiadomo czy bezpiecznie się odnalazła?
Odpowiedzi: 0
1
0
Odpowiedz
Komentarz do wątku

Prosimy o kulturalną dyskusję.

Wysyłając ten komentarz akceptujesz regulamin serwisu Zamosc.TV