zamosc.tv

Nie dostosowała prędkości

dodano: 29 czerwca 2020, źródło: www.lubelska.policja.gov.pl

W sobotę w godzinach popołudniowych w miejscowości Izbica na drodze krajowej nr 17 samochód osobowy BMW zjechał z drogi na pobocze i ,,zatrzymał się” na drzewie. Pojazdem podróżowały dwie kobiety oraz 3 – letnie dziecko. Na szczęście nic im się nie stało. Policjanci po raz kolejny apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do zdarzenia doszło przed godziną 13:00 na drodze krajowej nr 17 w miejscowości Izbica. Dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że samochód rozbił się na drzewie. Na miejsce natychmiast przyjechali policjanci. Jak ustalili, 39 – letnia mieszkanka Lublina kierująca pojazdem marki BMW nie dostosowała prędkości i techniki jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego zjechała na pobocze i uderzyła w drzewo.
Kobieta podróżowała wraz z inną pasażerką oraz 3 – letnim dzieckiem. Uczestnicy zdarzenia trafili na Odział Ratunkowy szpitala w Krasnymstawie. Na szczęście nie doznali obrażeń. Kierująca BMW była trzeźwa,  została ukarana mandatem, funkcjonariusze zatrzymali jej również prawo jazdy.

 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz