zamosc.tv

142 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem

dodano: 13 maja 2020

Mamy 142 nowe i potwierdzone przypadki zakażenia #koronawirus z województw: 
śląskiego (54), 
mazowieckiego (51), 
dolnośląskiego (12), 
łódzkiego (11), 
małopolskiego (7), 
opolskiego (2), 
pomorskiego (2), 
warmińsko-mazurskiego (1), 
wielkopolskiego (1), 
zachodniopomorskiego (1).

Z przykrością informujemy o śmierci 15 osób zakażonych koronawirusem (wiek-płeć, miejsce zgonu): 75-K, 93-K, 77-M, 82-M Poznań, 83-K Grudziądz, 82-M, 67-K Warszawa, 60-M Siedlce, 73-M Wrocław, 52-M Zawiercie, 70-K Racibórz, 94-K, 84-K, 90-M, 90-K Wolica. Większość osób miała choroby współistniejące.
W związku ze zdublowanym przez WSSE Katowice zgonem, zostaje on usunięty z wykazu.
Liczba zakażonych koronawirusem: 17204/861 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
 

Ministerstwo Zdrowia
Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz

Wasze komentarze

dodano: 12:04, 15 maja 2020 przez: jak jest

Jeśli nie będziemy stosować się do zaleceń to nie będzie z tym końca. Za ignorowanie maseczek i odległości możemy słono zapłacić. Powszechny widok, to noszenie masek na brodzie, lub żeby zakryć tylko szczękę i zęby. Niektórzy w ogóle nie noszą maseczek. Taki przeciętny zjadacz chleba nie rozumie,że sam sobie "bat na tyłek" szykuje oraz szkodzi innym. Dlaczego jest przyzwolenie na takie zachowania ? Jaki będzie tego finał? Są przepisy to trzeba do nich się stosować. Jeżeli ktoś nie stosuje się do tego,, to trzeba go ukarać. Ale kto to ma zrobić? A może jest to przepis tylko dla przepisu? Zacytuj