zamosc.tv

Uwaga konkurs! Co i jak zgłaszać na numer 112

dodano: 02 grudnia 2019, źródło: www.lublin.uw.gov.pl

Wojewoda lubelski Lech Sprawka zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie dotyczącym numeru alarmowego 112. Zgłoszenia są przy przyjmowane do 17 stycznia 2020, zaś finał konkursu odbędzie się w lutym. Do zdobycia cenne nagrody.

Celem przedsięwzięcia jest promowanie treści dotyczących działania numeru alarmowego 112, uwrażliwienie na potrzebę wzięcia odpowiedzialności za swoje działania i zdrowie oraz życie innych ludzi, rozwijanie twórczych zdolności młodzieży oraz zapoznawanie z nowoczesnymi technikami pozwalającymi na tworzenie krótkich form filmowych.
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie filmu, spotu, animacji, teledysku itp. promującego odpowiedzialne zgłaszanie interwencji na numer alarmowy 112.
Prace powinny być dostarczone listownie lub osobiście (liczy się data wpłynięcia pracy do organizatora) w terminie do 17.01.2020 na adres: Lubelski Urząd Wojewódzki w Lublinie, ulica Spokojna 4, 20-001 Lublin.
 

Oceń news:
Poleć znajomym:
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Prosimy o kulturalną dyskusję. Cały regulamin tutaj.

Dodaj komentarz