Nowy Budżet Obywatelski
dodano: 04.06.2019Wkrótce rozpocznie się nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. W tej edycji BO mieszkańcy mogą składać propozycje projektu osiedlowego oraz propozycję projektu ogólnomiejskiego.
Na realizację Budżetu Obywatelskiego 2020 przeznaczono łączną kwotę w wysokości 2,3 mln- 1,6 mln na projekty osiedlowe (po 100 tys. na osiedle) oraz 700 tys. na projekt ogólnomiejski.
Nabór rusza 10. 06. 2019r. i potrwa do 01. 07.2019 r. Propozycje można składać osobiście do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zamość lub przesłać elektronicznie na adres budzetobywatelski@zamosc.pl .
Aktualności
więcej-
Nieszczęśliwy wypadek podczas prac w gospodarstwie rolnym
- Obowiązek rejestracji obiektów noclegowych
- Targi Edukacji i Pracy
- Program stypendiów MON - edycja 2026/2027
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu!
- Warsztaty dla młodzieży – Noc Świętojańska 2026
- Pielgrzymka chorych i osób z niepełnosprawnościami do Krasnobrodu
- Śledczy przejęli 33 palety nielegalnych papierosów. Wspólna akcja Straży Granicznej i Policji
Komentowane Aktualności
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Zamość inwestuje unijne miliony dla pieszych i rowerzystów (1)
- Zielone płuca dla Zamościa. W ciągu czterech lat przybyło już 700 drzew (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (37)
- Motocyklista hamował i uderzył w renault (1)
- XXVII sesja Rady Miasta Zamość (429)
- Miała 2 promile, skasowała BMW 19-latka (1)
- 75-latek wjechał fiatem w latarnię (1)
- Otwarte spotkanie ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka z mieszkańcami w Zamościu (6)
- Konferencja ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego Waldemara Żurka (8)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Dzień otwarty w zamojskiej synagodze
dodano: 14.05.2026W niedzielę, 15 marca zapraszamy Państwa do bezpłatnego zwiedzania z przewodnikiem. Opowiemy, pokażemy, odpowiemy na pytania.
Zobacz materiałUkradł rower bo nie chciał chodzić na piechotę
dodano: 05.05.2026Tarnogrodzcy policjanci odzyskali skradziony rower o wartości 2 000 złotych. 32 – latek, który dopuścił się kradzieży tłumaczył policjantom, że jego rower jest zepsuty a on nie chce chodzić na piechotę. Poszkodowana mieszkanka Tarnogrodu odzyskała swoją własność, a 32 – latek odpowie za kradzież. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Zobacz materiałPrzemytniczy misz-masz
dodano: 29.04.2026• Ludzkie włosy, suszone muchomory, tytoń do fajki wodnej czy akcesoria do wykonywania tatuaży zabezpieczyli w ostatnich tygodniach funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej. • Ujawnienia miały miejsce na przejściach granicznych. • Nielegalne towary podróżni próbowali wwieźć i drogą i koleją.
Zobacz materiałMieli kominiarki, wytrychy oraz pieniądze z włamania. Zostali zatrzymani po policyjnym pościgu!
dodano: 26.04.2026Po pościgu zatrzymaliśmy sprawców kradzieży z włamaniem do plebanii w powiecie tomaszowskim. Okazali się nimi dwaj bracia w wieku 34 i 38-lat, którzy pod nieobecność księdza dostali się do budynku i skradli 18 tysięcy złotych. Kryminalni znaleźli przy nich pieniądze, kominiarki oraz wytrychy służące do otwierania zamków. Obaj odpowiedzą w warunkach recydywy, dlatego grozi im do 15 lat pozbawienia wolności. Szybkie zatrzymanie sprawców przez kryminalnych z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie było możliwe dzięki współpracy z kryminalnymi z KWP w Rzeszowie oraz policjantami z Tomaszowa Lubelskiego.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)