Wpadł z nielegalnym towarem
dodano: 20.07.2018Zarzutami popełnienia przestępstwa skarbowego zakończyła się dla 30-latka policyjna kontrola drogowa. Kierującego pojazdem marki Opel mężczyznę policjanci zatrzymali w związku z niesprawnością oświetlenia pojazdu, którym się poruszał. Jak się okazało oprócz defektu oświetlenia mundurowi znaleźli w pojeździe nielegalny towar. W bagażniku 30-latek przewoził blisko 1,5 tys. paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Wczoraj w Zawalowie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Opel. Powodem była zauważona przez mundurowych niesprawność techniczna oświetlenia pojazdu. Za kierownicą samochodu siedział 30-letni mieszkaniec woj. świętokrzyskiego. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna przewozi papierosy bez polskich znaków skarbowych akcyzy.
Aktualności
więcej-
Wypadek na quadzie
- Rozpoczął się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
- Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek. Koncert Wiedeński
- Będzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
- Daria ze Śląska i Marcel Tułacz gwiazdami finału 14. ZFF „Spotkania z historią”
- POCIĄGI - niezwykła podróż przez historię XX wieku - spotkanie z Maciejem Drygasem
- III Zamojski Orszak Dziejów
- Seniorka oszukana metodą na policjanta i prokuratora
Komentowane Aktualności
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (31)
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (53)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
14-letni rowerzysta nie ustąpił pierwszeństwa i doprowadził do zderzenia z samochodem
dodano: 29.07.202628 lipca w miejscowości Orłów Drewniany 14-letni rowerzysta, skręcając w lewo, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Volkswagenem. Chłopiec trafił do szpitala, jednak po badaniach okazało się, że nie odniósł poważnych obrażeń. Apelujemy o ostrożność na drodze.
Zobacz materiałZamość na Okrągło 2026
dodano: 19.08.2026Przed nami 10. edycja „Zamość na Okrągło” – jednego z największych wydarzeń motoryzacyjnych na Lubelszczyźnie. To impreza, która od lat łączy miłośników motoryzacji, adrenaliny i dobrej muzyki. Jubileuszowa edycja festiwalu odbędzie się 29 sierpnia 2026 r.
Zobacz materiałNa inwestycjach giełdowych stracił ponad 17 tysięcy
dodano: 20.08.202662-letni mieszkaniec powiatu stracił ponad 17 tysięcy złotych na inwestycjach giełdowych. Znalazł ogłoszenie dotyczące inwestowania na giełdzie, pozostawiając do siebie kontakt. Skontaktowały się z nim osoby instruując jak ma inwestować. Po przelaniu różnych kwot zorientował się, że to oszustwo.
Zobacz materiałTo ostatni moment! Dołącz do drugiej tury „Wakacji z WOT”
dodano: 10.08.2026Już 4 września 2026 roku w 2 Lubelskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej rozpocznie się druga tura projektu „Wakacje z WOT”. To jedna z ostatnich szans w tym roku, aby rozpocząć swoją przygodę z Wojskami Obrony Terytorialnej i w zaledwie 16 dni zdobyć podstawowe umiejętności wojskowe. Osoby zainteresowane udziałem nie powinny zwlekać z decyzją - rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej teraz pozwoli spokojnie dopełnić wszystkich formalności.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)