Kierował bez uprawnień i po narkotykach
dodano: 16.07.201823-latek z gminy Zwierzyniec odpowie przed sądem za kierowanie samochodem bez uprawnień i po narkotykach. Policyjne badanie przeprowadzone narkotesterem wykazało wynik pozytywny, czyli, że mężczyzna jest pod wpływem substancji zabronionej. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.
W sobotnie popołudnie tuż po godzinie 15:00 policjanci z biłgorajskiej drogówki na skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Lubelską w Biłgoraju zatrzymali do kontroli samochód marki Audi. Jak się okazało podczas kontroli 23-latek z gminy Zwierzyniec nie posiadał uprawnień do kierowania. Podczas kontroli z mężczyzną był bardzo utrudniony kontakt. Badanie przeprowadzone przez policjantów narkotesterem wykazało wynik pozytywny, czyli, że mężczyzna jest pod wpływem substancji zabronionej. Od kierującego została pobrana również krew do badań.
Aktualności
więcej-
Wypadek na quadzie
- Rozpoczął się 14. Zamojski Festiwal Filmowy „Spotkania z historią”
- Jedyna na świecie Orkiestra Księżniczek. Koncert Wiedeński
- Będzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
- Daria ze Śląska i Marcel Tułacz gwiazdami finału 14. ZFF „Spotkania z historią”
- POCIĄGI - niezwykła podróż przez historię XX wieku - spotkanie z Maciejem Drygasem
- III Zamojski Orszak Dziejów
- Seniorka oszukana metodą na policjanta i prokuratora
Komentowane Aktualności
- XIII Piesza Zamojska Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych - 22.08.2026 (1)
- Wakacje dobiegają końca. Na uczniów z Zamościa będą czekać wyremontowane szkoły (1)
- Nowa leśmianowska rzeźba w Zamościu. Odsłonięcie w sobotę (2)
- Pół miliona dla szpitala. Poradnie bardziej dostępne dla pacjentów (3)
- Będzie bezpieczne przejście przy ul. Sadowej. Zamość ma na to pieniądze (2)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (2)
- Charytatywny koncert na Rynku Wielkim. Wszyscy gramy dla Dominiki (3)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- Pozrywane dachy z domów i budynków gospodarczych (1)
- Święto Wojska Polskiego w Zamościu (29)
- Zaćmienie Słońca na Zamojszczyźnie (53)
- Oszuści zatrzymani zaraz po wyłudzeniu pieniędzy (1)
- 82. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego w Zamościu (63)
- Cztery osoby w szpitalu po dachowaniu Renault (2)
- XXIV sesja Rady Miasta Zamość (801)
- Dziękuję i życzę (1686)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Komunikat - utrudnienia w parkowaniu przed budynkiem Starostwa Powiatowego w Zamościu
dodano: 24.07.2026Szanowni Państwo, w związku z planowanym od dnia 24 lipca 2026 r. remontem elewacji budynku Starostwa Powiatowego w Zamościu (ul. Przemysłowa 4) możliwe będą utrudnienia w parkowaniu pojazdów przed urzędem. Przepraszamy i dziękujemy za wyrozumiałość.
Zobacz materiałPrzekroczyli dozwolony czas pobytu
dodano: 14.08.2026Funkcjonariusze z Placówki SG w Sanoku sprawdzili legalność pobytu dwóch obywateli Kolumbii oraz obywatelki Mołdawii. Cudzoziemcy będą musieli wyjechać z Polski.
Zobacz materiałMotoserce
dodano: 15.08.2026W niedzielę 30 sierpnia br. w godz. 12-20 na Rynku Wielkim w Zamościu odbędzie się kolejna edycja wydarzenia pt. „Motoserce” (htpps://motoserce.pl), którego głównym celem jest zbiórka krwi. Inicjatywę przygotowuje Klub Motocyklowy Biały Kruk FG. Akcja ma charakter ogólnopolski i jest organizowana w różnych miastach w Polsce od 2009 r. przez kluby motocyklowe zrzeszone w Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych (https://klubymotocyklowe.pl), do którego należy klub Biały Kruk FG. Patronat nad zamojską imprezą objęli Prezydent Zamościa i Starosta Zamojski.
Zobacz materiałDrugie życie starych fotografii. Fundacja „Obywatelski Wschód” zaprasza na wyjątkową podróż do Zamościa z sprzed pół wieku
dodano: 13.08.2026Niedokończona odbudowa Przez dwa miesiące mieszkańcy otwierali rodzinne albumy, szuflady i dzielili się zdjęciami, których często nikt wcześniej nie widział. Rozkopane ulice, rusztowania, ekipy konserwatorów, czyny społeczne i codzienne życie w cieniu wielkiej odbudowy Zamościa. Wszystko to utrwalili na fotografiach. Teraz te niezwykłe zdjęcia i wspomnienia po raz pierwszy zostaną pokazane publicznie.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)