Lubelskie produkty tradycyjne na stacjach ORLEN?
dodano: 11.04.2018Polski Koncern Naftowy ORLEN zaprasza wytwórców produktów tradycyjnych do współpracy w ramach projektu „Spiżarnia Regionów”. Już teraz specjały wywodzące się z różnych regionów Polski dostępne są na blisko 400 stacjach paliw w 4 województwach. Wiosną br. ORLEN planuje rozszerzenie oferty na kolejne 150-200 stacji.
„Spiżarnia Regionów” to, jak przekonuje kierownictwo PKN, doskonała platforma do promocji lokalnych produktów od polskich producentów, którzy często nie mają możliwości konkurowania z zagranicznymi dostawcami. Opis projektu oraz jego pierwszych efektów znajduje się na stronie internetowej orlen.pl.
Warunki współpracy w ramach „Spiżarni Regionów”:
Producent powinien:
* posiadać wdrożone systemy jakości – co najmniej HACCP,
* dostarczyć kartę specyfikacji do każdego produktu oraz wszystkie dokumenty niezbędne do wprowadzenia produktów do sprzedaży (atesty, zaświadczenia dopuszczenia do obrotu itd.),
* dostarczać produkty w dopasowanych opakowaniach detalicznych, odpornych na warunki atmosferyczne z zachowaniem określonego ciągu temperaturowego,
* zagwarantować wymianę produktów z krótkim terminem przydatności do spożycia lub przeterminowanych.
Dane o produktach powinny zawierać co najmniej:
* nazwę, adres i dane kontaktowe producenta,
* opis produktu, w tym: nazwę, kategorię (ciastka, soki itp.) oraz gramaturę,
* typ opakowania (butelka, puszka, torebka foliowa itp.) oraz sposób pakowania (w tym: liczba sztuk w opakowaniu zbiorczym),
* temperaturę przechowywania i datę przydatności do spożycia,
* region występowania.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (696)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (60)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Zamojska Arlekinada 2026
dodano: 08.06.2026Zapraszamy na Zamojską Arlekinadę 2026 - widowisko artystyczne wzorowane na Karnawale Weneckim w wykonaniu teatru ulicznego VUALA ze Lwowa, tancerzy Zespołu Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna” oraz muzyków Zespołu Muzyki Dawnej „Capella All’ Antico”. W widowisku zobaczymy sceny pantomimiczne, etiudy taneczne inspirowane komedią dell’arte i dawnymi tańcami dworskimi .Artyści Teatru Vuala ze Lwowa zaprezentują trzy specjalnie przygotowane etiudy inspirowane spektaklem „Cyrkowe kolory” – barwnym widowisku ulicznym łączącym teatr, nowoczesny cyrk i interaktywną zabawę z publicznością. Ponad 100 wykonawców- w bogatych historycznych strojach i stylizowanych maskach przeniesie widzów w świat weneckiego karnawału, fantazji i jarmarcznych widowisk.
Zobacz materiałTata na urlopie z dzieckiem – to już nie rzadkość
dodano: 23.06.2026Czy model rodzicielstwa w Polsce zmienia się? Powoli tak – wynika z danych Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Ojcowie coraz chętniej angażują się w opiekę nad dziećmi na urlopie rodzicielskim.
Zobacz materiał„Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej
dodano: 11.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na spektakl „Damy i huzary” Teatru Klasyki Polskiej 1 sierpnia 2026 r. o godz. 19:00 w Zamojskim Domu Kultury.
Zobacz materiałBędzie Pani zadowolona! - komedia o romansach i remontach
dodano: 15.06.2026Teatr Rawa BĘDZIE PANI ZADOWOLONA! komedia o romansach i remontach 4 października 2026 o godz. 17:00 na scenie ZDK w Zamościu Świetna obsada, wartka akcja i komizm sytuacyjny, które rozbawią Was do łez! Genialna komedia omyłek na podstawie farsy Donalda Churchilla: The Decorator.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)