Glukoza w krzakach
dodano: 31.08.2017Hrubieszowscy policjanci otrzymali zgłoszenie od jednego z pracowników Nadleśnictwa Mircze, że w miejscowości Łasków ujawniono w zaroślach pudełka z nieustaloną substancją. Policjanci zabezpieczyli na miejscu 74 kartony, w których znajdowało się ponad 700 butelek wypełnionych glukozą. Obecnie policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia oraz to kto i w jakim celu ją tam pozostawił. Według przepisów prawa farmaceutycznego kto wprowadza do obrotu lub przechowuje w celu wprowadzenia do obrotu produkt leczniczy, nie posiadając pozwolenia na dopuszczenie do obrotu, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
Hrubieszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia do którego doszło w miejscowości Łasków na terenie należącym do Nadleśnictwa Mircze. Jak ustalono jeden z pracowników Nadleśnictwa zauważył z zaroślach stertę pudełek pozostawionych w lesie. Nadleśnictwo reagując na zastaną sytuację niezwłocznie poinformowało o sprawie policję.
Policjanci na miejscu ujawnili 74 kartony wypełnione nieznaną substancją. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to 5 % roztwór glukozy. Łącznie zabezpieczono ponad 700 sztuk butelek tej substancji.
Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia oraz to kto i w jakim celu ją tam pozostawił.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (717)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę
dodano: 30.05.2026W dniach 2–14 sierpnia wyruszy Piesza Pielgrzymka Zamojsko-Lubaczowska na Jasną Górę. To czas modlitwy, wspólnoty, spotkań i drogi, która prowadzi nie tylko do Częstochowy, ale także do odnowienia wiary i serca.
Zobacz materiałZaproszenie do udziału w XXVII Zamojskich Dniach Folkloru
dodano: 16.06.2026Starostwo Powiatowe w Zamościu serdecznie zaprasza miłośników folkloru i sztuki ludowej na XXVII Zamojskie Dni Folkloru. Jest to niecodzienne wydarzenie folklorystyczne organizowane na terenie Powiatu Zamojskiego z udziałem zespołów śpiewaczych, kapel, chórów oraz twórców ludowych. Zamojskie Dni Folkloru odbędą się w dniu 5 lipca br. (niedziela) na dziedzińcu Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Zwierzyńcu, ul. Browarna 1. Rozpoczęcie festiwalu o godz. 9.30.
Zobacz materiałZUS i PIP zapraszają na szkolenie o wypadkach przy pracy
dodano: 16.06.2026Wypadki przy pracy – to temat bezpłatnego szkolenia, na które zapraszają Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Państwowa Inspekcja Pracy. Spotkanie odbędzie się przez internet. Trwają zapisy.
Zobacz materiałMiędzyosiedlowe rozgrywki piłkarskie
dodano: 03.06.2026Rusza nabór drużyn do międzyosiedlowych rozgrywek piłkarskich w ramach PRO Festiwalu 2026!
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)