Poszukują zaginionego 52-letniego Piotra Makara
dodano: 14.08.2017Policjanci z VII komisariatu poszukują zaginionego 52-letniego Piotra Makara. Mężczyzna w miniony piątek około godziny 9 wyszedł z mieszkania i do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony nie leczy się na żadne schorzenia i nie posiada nałogów. Osoby, które widziały zaginionego albo mają wiedzę na temat jego miejsca pobytu prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. (81) 535-49-20.
Zaginiony Piotr Makara jest mieszkańcem Lublina. 11 sierpnia br. w godzinach 8 -9 wyszedł z mieszkania przy ul. Onyksowej. Do chwili obecnej nie powrócił ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Mężczyzna ma 52 lata średniej budowy ciała, wzrost ok. 175 cm, włosy czarne krótkie, niebieskie oczy, twarz owalno-pociągła, budowa ciała krępa.
Aktualności
więcej-
Bezpłatne szkolenia: zapobiegaj wypadkom przy pracy
- Orla będzie jak nowa na całej długości. Wykonawca zrealizuje inwestycję ekspresowo
- „Rzeźba w porcelanie” – wystawa Stanisława Bracha
- Wakacyjna podróż do roku 1926. Muzeum Zamojskie zaprasza dzieci i młodzież na wyjątkowe warsztaty
- „Kanclerskie Czwartki”
- 800 plus – nie zapomnij o wniosku!
- Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej Polskiej
- Lato w kinie
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (717)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Prezydent o aktualnej sytuacji jednostek oświaty i rezygnacji Marka Kudeli (87)
- Nietrzeźwa 33-latka uratowana z zalewu (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Uwaga na oszustwa metodą „na pracownika banku”
dodano: 01.06.202662-latka z Puław i 72-latka z Zamościa straciły łącznie 470 000 zł. Kobiety padły ofiarami oszustów podszywających się pod klientów zainteresowanych rezerwacją noclegu, a następnie pracowników banku. Przestępcy, wykorzystując fałszywą wiadomość dotyczącą wpłaty za wynajem oraz aplikację do zdalnej obsługi telefonu, przejęli kontrolę nad ich rachunkami bankowymi i wykonali nieautoryzowane przelewy. Apelujemy o rozwagę i przypominamy, aby nigdy nie instalować na polecenie nieznanych osób aplikacji umożliwiających zdalny dostęp do telefonu lub komputera.
Zobacz materiał51. Zamojskie Lato Teatralne
dodano: 12.06.2026Tegoroczne hasło festiwalowe brzmi „Jest późno”... ZDK zaprasza na Rynek Wielki, Dziedziniec Zamojskiej Akademii Kultury, do Parku Miejskiego oraz Zamojskiego Domu Kultury w terminie od 19 czerwca do 4 lipca 2026.
Zobacz materiałRozbito międzynarodową grupę przestępczą zajmującą się przemytem papierosów
dodano: 12.06.2026Funkcjonariusze z Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej, działając wspólnie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego Policji pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Zamościu - Dział ds. Przestępczości Skarbowej i Transgranicznej , rozbili zorganizowaną grupę przestępczą zajmującą się przemytem i dystrybucją papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy. W sprawie zatrzymano siedem osób.
Zobacz materiałZmiana w przepisach - obowiązkowa jazda w kasku
dodano: 30.05.2026Od 3 czerwca 2026 r. wchodzą w życie nowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Rowerzyści, kierujący hulajnogą elektryczną lub UTO (urządzenie transportu osobistego) do 16. roku życia będą mieli obowiązek używania kasków ochronnych.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)