Dwie kolejne aglomeracje do konsultacji
dodano: 20.10.2016Rozpoczęły się konsultacje dla projektu uchwały Sejmiku Województwa Lubelskiego dotyczącej wyznaczenia obszaru i granicy aglomeracji Kamień oraz zmieniającej uchwałę w sprawie wyznaczenia obszaru i granicy aglomeracji Opole Lubelskie.
Na opinie w tej sprawie czekamy od 26 października do 4 listopada 2016 r. Szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniu. http://www.lubelskie.pl/img/userfiles/files/PDF/Ekologia/2016/Magdy_aglomeracje_pazdziernik/Ogloszenie_o_konsultacjach.pdf
Aktualności
więcej-
KAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
- „Nie daj się wciągnąć – wakacje to czas na przygody, nie na narkotyki”
- Miasto otrzymało środki na wsparcie straży pożarnej i ochrony ludności
- Wakacyjna robotyka dla dzieci!
- Co nas różni? - spotkanie przy kawie
- Rozpoczął się nabór wniosków w ramach konkursów „Strzelnica w Powiecie”
- Skuteczne działania zamojskich kryminalnych doprowadziły do wycofania z rynku ponad 26 kilogramów narkotyków i zatrzymania trzech osób trudniących się ich dystrybucją
- Nowa prognoza emerytury już na eZUS
Komentowane Aktualności
- Dwa razy więcej drzew na Rynku Wielkim (1)
- Szturm Twierdzy Zamość 2026 (1)
- Meta 10. Charytatywnego Rajdu Koguta w Zamościu! (1)
- Spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości W. Żurkiem (4)
- Zbiórka elektroodpadów w Zamościu (1)
- Nowe elektryczne autobusy MAN oficjalnie przekazane w Zamościu (1)
- Pijany motorowerzysta wyjechał spod sklepu wprost pod nadjeżdżający radiowóz (1)
- Media bez wyboru (72)
- Stanowisko KMP Zamość dotyczące ,,pewnego artykułu" (36)
- Stanowczy sprzeciw (34)
- Nowe zasady bezpieczeństwa (32)
- Po 27 latach pracy ze stanowiskiem rozstał się dr hab. n. med. Andrzej Kleinrok (28)
- Licznik długu miasta Zamościa na schodach ratusza (27)
- 1163 nowe przypadki zakażenia koronawirusem na terenie województwa lubelskiego (23)
Komentowane TV
- XXIX sesja Rady Miasta Zamość (35)
- Ponad 80 milionów złotych z KPO na rozwój medycyny i cyfryzację (2)
- XXVIII sesja Rady Miasta Zamość (746)
- Protest w obronie Roberta Bąkiewicza (61)
- Zderzenie dwóch osobówek na rondzie (9)
- Pijany kierowca dachował w Jacni i uciekł (1)
- Zderzenie citroena z volkswagenem (1)
- Dziękuję i życzę (1683)
- LXX Sesja Rada Miasta Zamość (1013)
- VI Sesja Rady Miasta Zamość (1007)
- IV Sesja Rady Miasta Zamość (990)
- XII Sesja Rada Miasta Zamość (884)
- X Sesja Rada Miasta Zamość (883)
- Michał Zawiślak kandydatem na wójta (802)
Inne informacje
Czas już pleść wianki, bo zbliża się Noc Świętojańska w Zamościu!
dodano: 05.06.2026Zamojski Dom Kultury zaprasza na Noc Świętojańską w Parku Miejskim (Szachownica), widowiskowy obrzęd sięgający tradycją do kultury słowiańskiej!
Zobacz materiałAktywni 50+. Zaproś ZUS na szkolenie o emeryturze
dodano: 05.06.2026Zakład Ubezpieczeń Społecznych wychodzi w teren, żeby edukować o emeryturach. Organizuje u pracodawców spotkania informacyjne dla ich pracowników, którzy mają 50 lat i więcej. Inicjatywa Aktywni 50+ pokazuje, że wiek jest atutem, a doświadczenie ma realną wartość.
Zobacz materiał17. Przegląd Nowego Kina Francuskiego (10-18.06.2026)
dodano: 03.06.2026Przegląd Nowego Kina Francuskiego ponownie zagości w Zamościu! To doskonała okazja, aby poznać najnowsze i najciekawsze produkcje prosto z Francji. Na przegląd zaprasza Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu w dniach 10–18 czerwca 2026, godz. 18:30.
Zobacz materiałKAS udaremniła przemyt 1,2 mln paczek papierosów. Kontenery z kontrabandą zatrzymane w Małaszewiczach
dodano: 30.06.2026• Lubelska Krajowa Administracja Skarbowa (KAS) udaremniła przemyt ponad 1,2 mln paczek papierosów. • Wartość rynkowa nielegalnego towaru to ponad 25 mln zł.
Zobacz materiał
Wasze komentarze (0)